Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

One More Step w przeglądarce, wirus do usunięcia

kalibers 05 Maj 2016 20:12 516 1
  • #1 05 Maj 2016 20:12
    kalibers
    Poziom 1  

Witam, mam problem z wirusem w przeglądarce, konkretnie przy niekórych stronach do wpisania mam captche i napis more step, wygląda mi to na jakiś CloudFlare ale nie mam pewności co to takiego jest, w załączniku dodaje logi z FRSTa

0 1
  • #2 05 Maj 2016 20:54
    Kolobos
    Spec od komputerów

To nie jest wirus w przegladarce, tylko blokada. Zapewne inny uzytkownik sieci do ktorej jestes podlaczony ma zainfekowany komputer lub zrobil cos za co zbanowali ip. Mozesz czekac az zdejma lub zmusic osobe administrujaca siecia do zajecia sie ta sprawa.

Wykonaj Fixlist.txt dla FRST:
    CHR HKLM\SOFTWARE\Policies\Google: Ograniczenia <======= UWAGA
    CHR Extension: (AdBlock) - C:\Users\Synkowski\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom [2015-05-05] [UpdateUrl: hxxps://epicunitscan.info/00service/update2/crx] <==== UWAGA
    CHR Extension: (Google Wallet) - C:\Users\Synkowski\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\nmmhkkegccagdldgiimedpiccmgmieda [2015-03-08] [UpdateUrl: hxxps://epicunitscan.info/00service/update2/crx] <==== UWAGA
    CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [ngpampappnmepgilojfohadhhmbhlaek] - C:\Program Files (x86)\Internet Download Manager\IDMGCExt.crx <nie znaleziono>
    CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [ngpampappnmepgilojfohadhhmbhlaek] - C:\Program Files (x86)\Internet Download Manager\IDMGCExt.crx <nie znaleziono>
    2016-05-05 19:53 - 2015-05-07 12:49 - 00000000 ____D C:\AdwCleaner

0