Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobór wysokotonowych - do KENWOOD KDC-W409 z ADYSON 9175

BartekSUPERMOTO 06 Maj 2016 09:03 615 0
  • #1 06 Maj 2016 09:03
    BartekSUPERMOTO
    Poziom 2  

Witam
    Ten sprzęt na załączonych obrazkach jeździł ze mną w samochodzie w połowie lat 90-tych (poza radiem). Auto sprzedałem pod koniec 90-tych, sprzęt wymontowałem i kiedyś wpadłem na pomysł zmontowania wszystkiego w sprzęt domowy.
    Przeleżało to X-lat w garażu a że ostało mi się radyjko postanowiłem podłączyć i odpalić.
    Najpierw nie chciało zadziałać, po włączeniu wzmacniacza, następnie radia po chwili się wyłączało. Tu sam doszedłem, odczytując to jakoś z etykiety wzmacniacza i podłączyłem wyjście z radia RCA (przedwzmacniacz) z wejściem RCA wzmacniacza i wszystko zadziałało.
    Prawie, niestety jeden z głośników wysokotonowych nie działa, jeszcze go dobiłem przy nieudolnej próbie naprawy 
    Obecny sprzęt:
    1. KENWOOD KDC-W409
    2. ADYSON 9175
    3. Zwrotnica JANBO Z-2 STEREO 2 x 4 OHM
    4. Niskotonowe TONSIL GDN 20/60/3 4 OHM
    5. Wysokotonowe TONSIL ST 91 S 4 OHM

Dobór wysokotonowych - do KENWOOD KDC-W409 z ADYSON 9175 Dobór wysokotonowych - do KENWOOD KDC-W409 z ADYSON 9175 Dobór wysokotonowych - do KENWOOD KDC-W409 z ADYSON 9175 Dobór wysokotonowych - do KENWOOD KDC-W409 z ADYSON 9175 Dobór wysokotonowych - do KENWOOD KDC-W409 z ADYSON 9175 Dobór wysokotonowych - do KENWOOD KDC-W409 z ADYSON 9175 Dobór wysokotonowych - do KENWOOD KDC-W409 z ADYSON 9175 Dobór wysokotonowych - do KENWOOD KDC-W409 z ADYSON 9175 Dobór wysokotonowych - do KENWOOD KDC-W409 z ADYSON 9175 Dobór wysokotonowych - do KENWOOD KDC-W409 z ADYSON 9175

W tych wysokotonowych magnesy są wykręcane i zostaje sam lej. Pomyślałem by wykręcić magnesy i w ten sposób będę miał bass reflexy, odpaliłem tak sprzęta i grało całkiem całkiem, najwyżej jeszcze wykleję matami.
    Dokupić tweetery samochodowe i albo je zamontować pomiędzy, albo jako wolnostojące obok?
    Jakie byście polecili tweetery, jakiej mocy, oczywiście z takich dostępnych w necie lub w Stolicy?
    Chyba, że jakieś inne lepsze rozwiązanie, może w ogóle nie podłączać tego wzmacniacza bo radio samo w sobie ma niezłą moc?
    Byłbym wdzięczny za pomoc bo niestety kuleję w tym temacie

0 0