Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaką kupić kosiarkę spalinową do 1 tysiąca złotych ?

06 May 2016 12:50 4584 4
  • Level 19  
    300m2 ?
    Kup elektryczną i dobry przedłużacz, zerowe koszty eksploatacji, zero kosztów serwisu i praktycznie bezawaryjna.
    Spalinowa niestety wymaga poświęcenia nieco czasu, zwłaszcza przygotowanie do sezonu i do zimowania.
    Ja przyjmuję zasadę, że jeśli wystarcza przedłużacz 25-30m to nawet nie ma co myśleć nad spalinową.
    Chyba że jesteś z tych, co kupują "bo ich stać".
  • Level 6  
    Pomyłka , wychodzi na to że mam 500 m2 : ) . Myślę że z kablem będzie dużo użerania i u mnie jest gęsta trawa i nie wiem czy sobie elektryczna poradzi. A jak już to za jaką kwotę kupie elektryczną w miarę dobrą ?
  • Level 19  
    Jeśli będzie mieć przynajmniej 1800W faktycznej a nie naciąganej mocy to spokojnie sobie poradzi. Przy tej powierzchni użeranie z kablem i tak chyba będzie mniej kłopotliwe niż prawidłowe dbanie o kosiarkę spalinową, bo tonie jest tak, że tylko tankujesz i kosisz. Pamiętaj też, że elektryczna jest dużo cichsza.
    Jeśli musisz mieć spalinową to kup jakąkolwiek, w tych pieniądzach to i tak wszystko chińczyki.
    Chyba w Biedronce jest jeszcze w ofercie spalinowa z napędem w dobrych pieniądzach, też chińczyk ale przy takiej małej powierzchni nie ma to znaczenia. Biedronka ma dobrą gwarancję, oddajesz, mówisz, że się zepsuło i oddają pieniądze.
  • Level 11  
    Witam.
    Ja szukam kosiarki spalinowej do 1200zł +/- 50-100zł przede wszystkim z napędem, łożyskowanymi kołami i koszem silnik chyba B&S chyba że jest jakiś lepszy (w opcji może być mycie po podłączeniu przewodu, mulczowanie)
    Mógłby ktoś mi pomóc z wyborem?

Na oku mam takie oto kosiarki:
    http://allegro.pl/kosiarka-b-s500-46cm-spalinowa-kosa-do-trawy-i5909392690.html - czy jest to faktycznie niemiecka robota?:)
    http://allegro.pl/kosiarka-spalinowa-b-s-naped-z-napedem-olej-i6075893344.html