Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Metal Work Pneumatic
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

fabia1.4 16v - brak napiecia na elektrozaworze klimy

07 Maj 2016 06:47 708 10
  • Poziom 10  
    Witam.problem mam jak w temacie otóż brak napięcia na elektrozaworze klimy.jak podam plus na zielono czarny w panelu sterowania to klima chodzi wiec albo jakiś czujnik albo kable przetarte.i potrzebuje schematu chyba ze ktos ma lepszy pomysl.z góry dzieki
  • Metal Work Pneumatic
  • Poziom 39  
    Jeżeli nie działa 1. bieg dmuchawy to klima nie ruszy - uszkodzony panel.
  • Metal Work Pneumatic
  • Poziom 10  
    gaz jest i czynnik chłodzacy tez .na jakimś forum jest że po wymianie elektrozaworu problem znikl, tyle ze u mnie nie ma napiecia na elektrozaworze

Dodano po 3 [minuty]:

działa dmuchawa bo jak pisałem jak dam plusa na czarno zielony na panelu to klima chodzi tylko niewiem czy tak można cały czas. plusa wziełem z dmuchawy .po odpaleniu na chwile załączą sie dwa wentylatory i dalej jest ok
  • Poziom 10  
    Ponawiam pytanie czy można by tak jeździć z podanym plusem
  • Admin grupy Samochody
    kaziu0901 napisał:
    Ponawiam pytanie czy można by tak jeździć z podanym plusem

Nie, doprowadzi to do destrukcji układu.Co podniesie koszty naprawy kilkukrotnie.
  • Poziom 10  
    Miedzy pedalami w górnej części jest czarna slrzynka chyba to moduł komfortu. Jak go odczepić z zatrzasków w ktora stronę przesuwać

Dodano po 3 [godziny] 8 [minuty]:

Do czujnika temperatury parownika Klimy nie dochodzi prąd a pewnie powinien tylko od czego powinien ram iść co jeszcze mogli pójść.pomocy
  • Poziom 10  
    Witam. Jest możliwość sprawdzenia sterownika Klimy?o jakie kable chodzi w podszybiu?żebym wiedział na jakiej zasadzie działa sterownik tzn.po kolei jakie kable laczy z jakimi.bo plus tez z kas musi dochodzić do sterownika tylko którym kablem

Proszę poprawić pisownię swoich postów.
    Reg. 3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.
    Mod.[CameR]
  • Poziom 10  
    Witam. Problem rozwiązany z Klima.zle zakodowany sterownik silnika