Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ford fiesta Mk7 2011 zapalniczka

08 Maj 2016 12:30 7908 7
  • Poziom 5  
    ford fiesta Mk7 2011 nie ma zasilana w zapalniczce bezpiecznik oki po wyciagniecu wtyczki z zapalniczki brak zasilania ktos pomoze co dalej gdzie szukac bezpiecznikii z zapalniczi jest pod schowkiem numer 18 2 od lewej 7,5A jest dobry chyba ze sie myle ale przemierzyłem wszystkie bezpieczniki i sa oki
  • Poziom 42  
    Musisz szukać raczej innego bezpiecznika 7.5A to za mało jak na zapalniczkę min 15A...sprawdź jeszcze raz....
  • Poziom 15  
    Wyciągnij każdy z osobna i obejrz.
  • Poziom 5  
    mysla jeszcze moze masy brakuje skoro bezpieczniki sa oki z tego co ogladołech to bezpiecznik z zapalniczki jest w pod schowkiem nie przy silniku
  • Poziom 15  
    Zmierz przewody we wtyczce względem masy to będziesz wiedział czy masz + czy nie.
  • Poziom 5  
    no i nic z tego zmierzyłech wsztstkie bezpieczniki jakie sa w aucie na zasilaniu i na wylocie wszedzie jest oki a na kablu brak zasilania nie wiem moze kabel jest kajs po trasie przerwany bo mie sie juz pomysły wyczerpały
  • Poziom 43  
    Bezpiecznik 20 A w lewym rzędzie ale nie pamiętam który :D
  • Poziom 5  
    Witam co do zapalniczki mysle jeszcze ze bedzie trzeba przemierzyc cały kabel czy nie ma gdzies przerwy

Dodano po 4 [minuty]:

Witam mam problem w samochodzi mam tylko ciepłe ogrzewanie z tego co czytałem moze to byc zawór albo silniczek nagrzewnicy gdzie sie on moze znajdowac od strony kabiny czy pod maska chyba ze to moze byc cos innego czekam na pomoc pozdrawiam Tomek