Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

vw kluczyki do passata b5 prosze niech kto cos napisze

28 Jun 2005 02:36 17368 9
    User removed account
    User removed account  
  • Helpful post
    magir
    Level 28  
    Jak sam się przekonałem dorobienie kluczyka do passata to nie jest prosta sprawa - w serwisie VW około 400 zł, głównie problem polega na zakodowaniu immobilajzera w kluczu. Jeżeli immobilajzer jest z tzw. kodem dynamicznym to można to tylko zrobić w serwisie bo nikt inny tego nie robi ( no chyba że w Warszawie są ostro do tyłu bo tam rozeznawałem ten temat ). Mechaniczne dorobienie klucza to jest pikuś ale takim kluczem można tylko otworzyć samochód i odblokować kierownice - i na tym koniec.
    Pozdro MAGIR
    lukado1
    Level 20  
    Nie tylko serwis autoryzowany posiada VASa - a to jest potrzebne.....
    pozostaje szukać...
    caliberek
    Level 11  
    witam jak poprzednicy pisali dorobienie grota to nic trudnego najgorzej jest z immobilajzer chyba tylko serwis ale jesli juz bys mial dorobiona kostke od immo i chcalbys wszystko miec( sterowanie centralnym zamkiem oraz alarmem) w scyzoryku to za 250 zl mam do sprzedania nowy alarm z dorobiona wkladka do scyzoryka VW oraz drugim standartowym pilotem ( ew moga byc dwie wkladki) wszystko nowe na rocznej gwarancji funkcjie alarmu moge na emalia podeslac ma zmieny kod KEELOQ w razie pytan prosze pisac caliberek(malpa)interia.pl
    bohun555
    User under supervision
    Zwsze można usunąć immo....
    Arczi3
    Level 12  
    wyczytac pin z licznika i zzakodowac vagiem
    slimshady
    Level 13  
    Vagiem to sobie mózg zakoduj a nie w b5 , miałem passata b5 po próbie kradzieży z uszkodzonym czytnikiem klucza , wkład stacyjki wymieniłem we własnym zakresie na nowy z 2 kluczykami , a w serwisie zostawiłem 120zł za zaprogramowanie 2 nowych kluczyków. Zaprogramowanie ich jest możliwe dopiero po otrzymaniu kodu w trybie on-line.
    WOJT7319
    Level 11  
    Nie do końca masz rację Slimshady, bo jeśli byś sczytał zawartość immo z eeprom i wyliczył sobje kod czterocyfrowy czyli taki który obowiązywał do kwietnia 2005 (wtedy wprowadzono nowe kody siedmio cyfrowe podawane on-line) możesz dowoli programować właśnie vag-iem kluczyki.

z programowaniem pilota nie ma problemu można vag-iem i można bez
    :D
    slimshady
    Level 13  
    pod vagiem z tego co wiem to działa w paskach do 97r
    len20
    Level 1  
    Witam.

Co do kluczyka to mozna zaadoptowac nowy klucz ktory posiada im.. Za pomoca VAGa mozna zwiekszyc liczbe kluczykow do adaptacji. A do samej adaptacji juz VAG jest nie potrzebny(czyt. procedura adaptacji). Ostatnio kupilem dziewczynie alarm do VW GolfaIV 2002 z kluczykiem scyzoryk. Sam grot dorobilem w zwylkym punkcie dorabiania kluczy a immo... przelozylem ze starego kluczyka. Co do sterowania pilotem centralnego zamka jeszcze nie wiem nic pewnego.