Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drgający pedał sprzędła Peugeot 407

08 Maj 2016 21:31 1503 5
  • Poziom 12  
    Witajcie kilka tygodni temu kupiłem Peugeota 407SW 2.0 HDI 136KM po przejechaniu kilkuset kilometrów zauważyłem że zaczął mi drgać mocno pedał sprzęgła pojawiało się to podczas jazdy na 3-4-5 biegu na 6 mało co było czuć myślałem że to jest sprzęgło uszkodzone dwumasa w końcu chodź auto ma nalatane 166 tys przebieg oryg sprawdzałem w serwisie mimo to kupiłem nową tarcze i docisk z łożyskiem a samo koło dwumasowe oddałem do regeneracji po złożeniu auta drgania są nadal ale dużo mniej już je czuć. Czy może ktoś wie co może być problemem ? normalnie tak raczej nie powinno być nie chciałbym żeby znów za jakiś czas rozbierać auto i robić od nowa sprzęgło bo to raz że kosztowne a dwa czasochłonne jest. Prosiłbym o pomoc.
  • Poziom 18  
    Drgania zaczynają się zazwyczaj od dwumasy.
    Skoro sprzęgło nowe to zostaje dwumasa
  • Poziom 12  
    Spoko ale to dwumasa też była regenerowana pisałem już :) Firma w której regenerowałem dwumasę na pewno wie co zrobiła bo oni tym się zajmują odkąd pamiętam z tego co mi przekazali jakaś firma z Kielc już wcześniej robiła dwumase ale zrobiła to na odwal się oni to teraz poprawili wyważyli etc jednym słowem wykonali swoje czary i całe koło dwumasowe odebrałem jak nowe. Części też nowe b.dobrej jakości powkładali z tego co wiem. Dlatego zastanawiam się co jest nie tak.
  • Poziom 40  
    Regenerowana dwumasa nigdy nie jest tak jak nowa i tego bym się trzymał.
  • Poziom 12  
    Czyli jest OK i mam tak jeździć nie przejmować się tym? a jak się rozleci to kupić nowa.
  • Poziom 18  
    Możesz jeździć ale możesz też reklamować jeśli masz taką możliwość.
    co do drgań nie wiem czy są duże , bo jeśli tak to niebawem może się sypnąć sprzęgło, łożysko lub tulejka na skrzyni.
    jeździsz na swoje ryzyko