Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

passat B5 brak podswietlenie drzwi kierowcy

koczanq 09 Maj 2016 20:11 1974 9
  • #1 09 Maj 2016 20:11
    koczanq
    Poziom 6  

Siema mam problem :/ W passacie b5 (99R) posypala mi się elektronika a dokładnie oświetlenie wew. Przyczyna leżała pod wykładzina kierowcy gdzie kable po prostu się utlenily polaczylem je i wszytko było by ok gdyby nie to że nie działa mi podświetlenie drzwi kierowcy i gdy je otwieram światło wew się nie zapala i zauważyłem ten kabelek biało czarny nie jest on do niczego podpięty gdy do podpielem do masy zapalilo się światło w całym samochodzie ale już nie chciało zgasnac a gdy włączyłem światła mijania to ciągle brzeczal sygnał przypominający o światłach. I moje pytanie brzmi gdzie mam ten kabelek podpiąć żeby działało jak należy ?passat B5 brak podswietlenie drzwi kierowcy

0 9
  • #3 09 Maj 2016 21:12
    koczanq
    Poziom 6  

Co mam zrobić żeby to działało ?

0
  • #4 09 Maj 2016 21:17
    nici
    Poziom 34  

Albo masz uszkodzony mikro włącznik w zamku ( sygnał świateł o tym świadczy ) albo coś jeszcze co informuje MK o tym czy drzwi są zamknięte.

0
  • #5 10 Maj 2016 00:36
    koczanq
    Poziom 6  

Mikro włącznik chyba jest ok bo jak zamykam auto na pilota to jak są otwarte drzwi kierowcy to się nie zamykają. Ten kabelek musiał sie gdzieś z kostki wypiac tylko z której ?

0
  • #6 10 Maj 2016 01:41
    RAKIETAM
    Poziom 13  

Ten przewód biało czarny najprawdopodobniej masz podłączony do wiązki idącej z zamka i jest to sygnał otwarcia drzwi i mógł być podłączony do np. alarmu. To , że nie świeci Ci lampka po otwarciu drzwi są winne zimne luty w zamku lub sam wyłącznik otwarcia w zamku.

0
  • #7 10 Maj 2016 06:59
    ociz
    Moderator Samochody

koczanq napisał:
    Mikro włącznik chyba jest ok bo jak zamykam auto na pilota to jak są otwarte drzwi kierowcy to się nie zamykają.

To nie ma związku.

1
  • #8 10 Maj 2016 10:07
    koczanq
    Poziom 6  

Jak podepne ten przewód do masy to wówczas nie działa mi zamknięcie z pilota:/

0
  • #9 10 Maj 2016 16:09
    koczanq
    Poziom 6  

Co mam zrobić z tym kablem

0