Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Moduł CAM Polsat - Przesiadka modułu cam polsatu na drugi TV.

puchan 10 Maj 2016 03:02 993 4
  • #1 10 Maj 2016 03:02
    puchan
    Poziom 14  

Mam moduł cam z kartą Polsatu w Samsungu seria H. Na lato wybieram się do rodziny i chciałbym go zabrać bu móc tam obejrzeć mecze na innym TV (Sharp) z DVB-S2. Czy mój moduł z kartą tam zadziała? Słyszałem o jakimś parowaniu kart z tunerami. A jak zadziała to jak wygląda sprawa współpracy CAM CI+ Polsat z Sharpami? Wiem że nie ma bezpośredniego wsparcia ale czy ręczne ustawianie jest czasochłonne? Nie chce całego lata spędzić z pilotem w ręku.

0 4
  • #2 10 Maj 2016 16:07
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Jeśli tamten tv nie wspiera standardu modułu CI+ (a w takim właśnie jest moduł CP) - to nic nie obejrzysz.

0
  • #3 10 Maj 2016 17:26
    puchan
    Poziom 14  

Nie widziałem ale podobno ma wejście antenowe i gniazdo na CAM. I to jakiś nowy Sharp z 2014. Pytanie tylko czy jak wspiera to ten mój moduł pójdzie. Czy w czasie aktywacji u mnie się jakoś utrwalił do mojego tunera w TV i tylko u mnie chodzi. A jak go tam włoże to czy potem u mnie znów będzie chodził. Wiem że karty z tunera nie da sie przekładać ale jak to wygląda z przekładaniem całego zestawu karta+moduł z TV do TV.

0
  • Pomocny post
    #4 10 Maj 2016 17:33
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

puchan napisał:
    Pytanie tylko czy jak wspiera to ten mój moduł pójdzie.

Włożysz moduł, wyszukasz kanały - się dowiesz - na to Ci nikt zdalnie nie odpowie (tak zadziała).
    puchan napisał:
    Czy w czasie aktywacji u mnie się jakoś utrwalił do mojego tunera w TV i tylko u mnie chodzi. A jak go tam włoże to czy potem u mnie znów będzie chodził. Wiem że karty z tunera nie da sie przekładać ale jak to wygląda z przekładaniem całego zestawu karta+moduł z TV do TV.

Włożysz tam moduł (jeśli tv spełni wymogi) - tam zadziała.
    Wrócisz do domu, włożysz moduł u Siebie - też zadziała.
    Tv jest tylko dekoderem i z kartą/modułem nie ma nic wspólnego w sensie parowania - "parą" jest tylko karta z konkretnym modułem.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo