Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sharp Led LC-40CFE6242E - Połączenie Wi-FI

shaniak10 10 Maj 2016 10:28 5535 3
  • #1 10 Maj 2016 10:28
    shaniak10
    Poziom 2  

Witam. Przed chwilą podłączyłem mój telewizor Sharp Led LC-40CFE6242E po czym chciałem sprawdzić jak działa połączenie z internetem poprzez Wi- FI więc połączyłem się z siecią Wi-Fi wszystko niby ok i odpalam pierwsza lepsza aplikacje YouTube i wyskakuje mi napis " Unable to load requested page, Failed to load :youTube (6), SSl handshake failed" to samo z innymi aplikacjami np. Facebook również wyskakuje błąd sieci, na Twetterze " nie można odczytać czasu serwera" a w przeglądarce internetowej jak włączam google to jest nieskończone oczekiwanie na włączenie. I tu moje pytanie czym może być to spowodowane i co mógł bym spróbować zrobić. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

0 3
  • #2 15 Maj 2016 20:33
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

shaniak10 napisał:
    I tu moje pytanie czym może być to spowodowane i co mógł bym spróbować zrobić.

YT już całkowicie przeszedł na HTML5 - reszta pewnie stare wtyczki aplikacji.
    Zaktualizować oprogramowanie tv do najnowszej wersji (jeśli jest dostępne).

4
  • #3 16 Maj 2016 15:37
    shaniak10
    Poziom 2  

Przed zakupem pracownik niby konfigurował telewizor i aktualizował wszystko tak że powinno być zaktualizowane a jeśli nie to w jaki sposób mogę zaktualizować telewizor bez WI-FI? W ustawieniach jak włączam aktualizacje oprogramowania to wyskakuje że nie ba podłączonego dysku USB czyli mniemam oprogramowanie muszę mieć na pendrive, i w takim razie skąd nowe oprogramowanie ściągnać albo gdzie sprawdzić czy mam aktualną wersje?

1