Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

I7-4790K HD 4600 - Nie działa jak powinno

marcin0218 10 May 2016 13:28 633 1
    marcin0218
    Level 16  
    Witam. Mam chyba problem z zintegrowaną w procesorze kartą graficzną HD 4600. Sterowniki graficzne mam najnowsze Intela (luty 2016)

Otóż 2 lata temu grałem np w Starcrafta 2 na starym laptopie Toshiba Satellite A300-1EH z procesorem Intel T5750, 3 GB RAM, o grafiką ATI Mobility Radeon™ HD 3470. Wiadomo detale na minimum rozdzielczość taka jaką laptopolaptop pozwalał. No ale po wyłączeniu efektów gra była płynna bardzo nawet w multiplayer. Do tego udało mi się Starcrafta 2 odpalić nawet na tableto laptopie Asus T100 z prockiemprocesorem BAytrail i jakąś Integrąkartą zintegrowaną. Tam akurat w multi było gorzej ale w kampanii całkiem spoko.

A teraz gdy odpalam na deskopciedesktop'ie z prockiemprocesorem i integrąkartą zintegrowaną jak w temacie, 2x8 GB RAM DDR3 1600MhzMHz, gra działa tragicznie. I to w 1280x1024, wszystkie detale na minimum. Nie wiem czy coś gdzieś źle mam ustawione czy co? W necie widać jak ludzie na tym procuprocesorze i integrzekarcie zintegrowanej na niskich grają w GTA 5. U mnie w GTA 5 to są 4 klatki na sekundę...

Na laptopie obecnym z Intgrąkartą zintegrowaną HD 5500 która chyba jest porównywalna z 4600 tez Starcraft 2 działa dużo dużo lepiej.

Moderated By RADU23:

Nie używaj slangu (proc, integra,laptopo itp.)
    3.1.13. Dbaj o poprawność językową

sosarek

Level 43  
    Poinstaluj poprawnie wszystkie niezbędne sterowniki, napisz z jakiego systemu korzystasz, no i naucz się pisać w dobrym dziale - piszesz o desktopie w dziale laptopów.