Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czym zastąpić straconą przykrywke łodzi RC

potas1 11 Maj 2016 01:49 933 1
  • #1 11 Maj 2016 01:49
    potas1
    Poziom 7  

Witam!
    Bawiłem się łodzią RC na jeziorze. Do łódki była przeczepiona linka, bo prąd wody ją spychał i w razie czego mógłbym łódkę przyciągnąć. Tak też się stało. Odpłynąłem za daleko i trzeba było ściągać.

Niestety widocznie linka zachaczyła o taki psztyczek który był odpowiedzialny za trzymanie pokrywy zamkniętej. Pokrywa się otworzyła, woda nalała się do łodzi, która zaczęłą tonąć.

Pokrywka przepadła, łódka żyje. Kontaktowałem się ze sprzedawcą, ale niestety nie dysponują samymi pokrywkami. Tak wygląda łódź:

Czym zastąpić straconą przykrywke łodzi RC

A tu filmik z składania łódki:

Link

Macie jakiś pomysł jak ogarnąć tą przykrywkę? Problemem jest to, że musi być jakiś sposób, by można było ją otwierać (jakoś akumulator trzeba wyjąć).

Myślałem nad czymś takim, że do łódki by się przykleiło coś podobnego do tego zaczepa w tych woreczkach:Czym zastąpić straconą przykrywke łodzi RC

I jeśli bym potrzebował wyciągnąc akumulator, to bym po prostu odczepiał ten zaczep. Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi. Macie jakies pomysly?

0 1
  • #2 11 Maj 2016 06:09
    1 PAWEL
    Poziom 41  

Wersja łódki kadłub double horse 7014. ( http://www.annapol.com/double-horse-m-348.html ) zadaj pytanie sprzedawcy.
    W sklepach jest dostępny poliwęglan lity wystarczy obrysować wyciąć z naddatkiem podgrzać do wygięcia pokrywę obrobić kształt , dołożyć uszczelkę oraz proste mocowanie pokrywy mogą być magnesy.

0