Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault kangoo - instalacja elektryczna

bodzio_511 12 Maj 2016 12:08 819 4
  • #1 12 Maj 2016 12:08
    bodzio_511
    Poziom 5  

Witam.Jestem posiadacze kangura od jakiegoś czasu kupiłem sprawne auto od znajomego ,ale od jakiegoś czasu po kolei coś przestaje działac:
    1.sygnał zapalonych świateł
    2.centralny zamek(działają tylko drzwi kierowcy)
    3.no i teraz to przesada (radio i szyby)
    Miał ktoś taki przypadek i wie jak to usunąć .Dziękuję i proszę o pomoc

0 4
  • #2 12 Maj 2016 12:43
    grzeskk
    Poziom 30  

Zacznij od wiązek prowadzonych do drzwi. Najpewniej tam się pourywały przewody. Radio także może przestać grać jak na przewodzie od głośnika zobaczy plus lub masę.

0
  • #3 12 Maj 2016 12:57
    bodzio_511
    Poziom 5  

ale do radia nie dochodz prąd i sprawdzałem przewody na załamaniach i tam jest ok

0
  • Pomocny post
    #4 12 Maj 2016 13:00
    wojciech80
    Poziom 18  

bodzio_511 napisał:
    Witam.Jestem posiadacze kangura od jakiegoś czasu kupiłem sprawne auto od znajomego ,ale od jakiegoś czasu po kolei coś przestaje działac:
    1.sygnał zapalonych świateł
    2.centralny zamek(działają tylko drzwi kierowcy)
    3.no i teraz to przesada (radio i szyby)
    Miał ktoś taki przypadek i wie jak to usunąć .Dziękuję i proszę o pomoc

Witam,

Miałem podobny problem lecz nie była to wiązka przewodów tylko gniazda bezpieczników i same bezpieczniki.
    Po użyciu Kontakt w spreju i wyczyszczeniu nóżek bezpieczników papierem ściernym 800 problem zażegnany.
    W mojej Lagunie i w większości francuzów tak jest i trzeba żyć z tym ale jak się dba tak się ma.

Czasem pomaga lecz na krótko wyciągnięcie i włożenie bezpiecznika w swoje miejsce, nie zalecam bo problem znowu się pojawi.

0
  • #5 12 Maj 2016 14:31
    bodzio_511
    Poziom 5  

miałes racje ale centralne to ustaliłem ze silniczek od strony pasazera nie kreci i pewnie przez to.Dziekuje i pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów