Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Zestaw do konwersji kaset VHS na format cyfrowy

radekone 12 Maj 2016 16:25 4923 0
    radekone
    Poziom 13  
    Sprzedam kompletny zestaw urządzeń do zgrywania kaset VHS do postaci cyfrowej. Jedynie czego potrzebujesz to komputera ze złączem PCI, lub od razu z gniazdem Firewire. W zestawie znajdują się:

- konwerter analogowo-cyfrowy: Canopus ADVC-55
    - magnetowid VHS: Thomson VPH 6800G HiFi Stereo/Nicam PAL/MESECAM/NTSC
    - nagrywarka DVD: Panasonic DMR-ES10
    - karta PCI Firewire: Dynamode PCI-3PFW 4-Port 1394 Firewire Adapter Card
    - zestaw kabli i przewodów
    - potrzebne programy (darmowe pod Windows)
    - wiedza i porady

Zestaw umożliwia przegrywanie kaset VHS z możliwie wysoką jakością obrazu i dźwiękiem stereo (w przeciwieństwie do tanich urządzeń pod USB) do komputera, nagrywarka DVD wpięta jest w obwód w celu znaczącej poprawy jakości obrazu dzięki posiadaniu TBC (time-base correction). Różnica jest więcej niż zauważalna. Nie jestem jednocześnie pewien na 100% czy napęd jest w 100% sprawny, ponieważ nie był mi nigdy potrzebny. Materiał jest zgrywany do komputera w postaci nieskompresowanej, po czym kodowany do x264 w nadanej jakości z użyciem odpowiednich filtrów. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego konwertera a/c oraz TBC, w procesie nie występuje problem braku synchronizacji oraz gubienia klatek.

Z pomocą powyższego zestawu zgrałem wszystkie swoje kasety VHS, służę próbkami dla zainteresowanych.
    Do zestawu dołączam swoją wiedzę i doświadczenie, a spędziłem sporo czasu czytając na ten temat po to, aby swoje stare kasety zgrać szybko i bezproblemowo.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Cena: 800zł (przesyłka ubezpieczonym kurierem wliczona)

[Sprzedam] Zestaw do konwersji kaset VHS na format cyfrowyADVC55.JPG Download (229.7 kB)
    [Sprzedam] Zestaw do konwersji kaset VHS na format cyfrowyPCI.JPG Download (184.51 kB)
    [Sprzedam] Zestaw do konwersji kaset VHS na format cyfrowyVCR_DV..JPG Download (214.89 kB)
    [Sprzedam] Zestaw do konwersji kaset VHS na format cyfrowyvideo1.JPG Download (106.71 kB)
    [Sprzedam] Zestaw do konwersji kaset VHS na format cyfrowyvideo2.JPG Download (208.92 kB)
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • Sklep HeluKabel