Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen Xsara 2004 - naprawa pilota citroen Xsara

marekfl 12 May 2016 20:06 1200 3
NDN
 • #1
  marekfl
  Level 11  
  Witam serdecznie

  odgrzeje trochę starego kotleta , mam podobny pilot, który przestał działać - po rozkręceniu wypadł mi z niego element zaznaczony na zdjęciu. Nie mogę odnaleźć tego elementu - czy mógł by ktoś poradzić co to jest (kondensator,dioda) i jaką ma wartość - chodzi o element zaznaczony na czerwono ???


  pozdrawiam serdecznie
  Wydzieliłem do nowego tematu.
  3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu. [T5]
 • NDN
 • NDN
 • #3
  marekfl
  Level 11  
  Tu na zdjęciu nie bardzo można odczytać jakiekolwiek oznaczenia - spróbować wstawić tam jakieś 10uH nie ma nikt z was takiego scyzoryka żeby podejrzeć??

  Pozdrawiam
 • #4
  marekfl
  Level 11  
  Dopadłem podobny kluczyk, element poszukiwany przeze mnie zmierzony multimetrem ma 10 Ohm :/ zastanawiam się czy może to być zwykły rezystor czy bo nie sądzę żeby w rozmiarze 0603 zmieścił się dławik z takim uzwojeniem :/ kluczyk nie mój więc nie będę próbował podmiany elementu.

  Po dokumentacji 5100 niespecjalnie mogę coś odnaleźć pasowało by to na dławik L1 100nH ale nie pasuje mi oporność - dużo za duża.