Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podłączenie dekodera Orange (UHD 88) do monitora

kuba7237 14 May 2016 00:03 1680 4
    kuba7237
    Level 7  
    Witam. Ostatnio mój monitor uległ destrukcji i zamierzam kupić nowy. Zamierzałem kupić też nowy telewizor, żebym mógł podpiąć dekoder, ale czy można połączyć pracę na kompie oraz oglądanie tv na jednym wyświetlaczu?
    Chodzi mi o to, że jeśli kupię monitor z wyjściem HDMI (do dekodera) oraz VGA albo DVI (do komputera) również z opcją wbudowanych głośników to będzie wszystko śmigać i będę mógł zmieniać te "tryby" w locie?
    Pisząc zmieniać tryby mam na myśli przycisk na monitorze który umożliwi mi wybranie jednego z wyjść co pisałem o nich wyżej. Wiadomo, w tv mamy pilot i jest do tego specjalny przycisk :p
    Z góry dzięki za pomoc!
    antek1cza
    Level 31  
    Witam
    kuba7237 wrote:
    kupię monitor z wyjściem HDMI (do dekodera) oraz VGA albo DVI (do komputera)
    Monitor z "wejściem" ....
    kuba7237 wrote:
    to będzie wszystko śmigać i będę mógł zmieniać te "tryby" w locie?
    Tak
    kuba7237 wrote:
    mam na myśli przycisk na monitorze który umożliwi mi wybranie jednego z wyjść
    Jednego z "wejść" w monitorze.
    kuba7237
    Level 7  
    Telewizory są zazwyczaj większe, jeśli już to zabieralbym się za 32" bo wielkość pokoju mi nie pozwala na coś większego :( A 32" są droższe niż monitory w które celuje (21.5"- 24") zwłaszcza gdy mam ograniczony budżet.
    Mimo wszystko wielkie dzięki za potwierdzenie moich tez :D
    antek1cza
    Level 31  
    kuba7237 wrote:
    A 32" są droższe niż monitory w które celuje (21.5"- 24") zwłaszcza gdy mam ograniczony budżet.
    No nie zupełnie . Jakiś czas temu (kilka lat) kupiłem monitor Samsunga z "funkcją TV" 22 calowy model LT22A300 który ma 2 x HDMI + Euroscart + USB + wej.antenowe (wmontowany tuner DVB-T Mpeg4) w cenie poniżej 500zł na jakiejś tam promocji.

Jak się nie spieszy koledze to warto obserwować wyprzedaże marketowe.
    Już widzę w marketach, że TV LCD 32 calowe chodzą grubo poniżej 1000zł np.ok.700zł. Fakt , że z tą jakością to różnie ale można upolować markowy TV z wystawy po obniżonej cenie. Plusem tego jest jego pełne wygrzanie a minusem jakieś tam wypalenie.