Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo G570 nie działa klawiatura.

14 Maj 2016 06:53 1479 5
  • Poziom 23  
    Witam mam problem z G570. A w zasadzie mojej mamy. Komp dzialal poprawnie kilka lat. Wczoraj włączyła się jakaś aktualizacja na win7. Mama nie przeczytała dokładnie co to jest. I po tym nie wiem czy się zaktualizował w końcu ale przestała działać klawiatura i touchpad. W biosie działa. Nie mogę nawet wejść w recorvery czy jakoś tak. Pomocy. Aha po podłączeniu zewnętrznej myszki i klawiatury na usb pokazuje się że sprzęt zainstalowano ale też nie działa jakby nie było zasilania.
  • Poziom 23  
    No dzieki ale jak skoro nic nie dziala nie da sie nawet pena podlaczyc.
  • Poziom 31  
    To może tryb awaryjny i przywracanie systemu.
  • Poziom 23  
    Probowalem wszystkiego nawet awaryjny nic nie dziala. Nawet guzik od przywracania ten osobny co jest. Podejrzewam ze padly wszystkie sterowniki podczas zlej aktualizacji. I nie wiem co dalej zrobic.

Dodano po 2 [godziny] 8 [minuty]:

To jak nikt nie pomoze co ja mam zrobic? Jak mam uruchomic ten komputer? Czy tylko serwis?
  • Poziom 23  
    Witam ponownie przełożyłem dysk do innego laptopa i też touchpad i klawiatura nie działa a na dysku z innego kompa na lenovo wszystko działa więc nie jest to uszkodzenie płyty czy samej klawiatury. Teraz mam pytanie jak sformatować lub przywrócić dysk org. z lenovo do stanu przed aktualizacją żeby działał poprawnie? Skoro na żadnym innym laptopie touchpad nie działa.