Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia lumia 925 - brak obrazu, wyświetlacz nie działa, urwany elemenent

puzon92 14 May 2016 14:31 2109 4
    puzon92
    Level 10  
    Witam, mam problem z Nokią Lumią 925. Na płycie głównej zostały urwane dla elementy, przez co nie działa teraz wyświetlacz. Brakuje dwóch elementów wskazanych na tym zdjęciu. Nokia lumia 925 - brak obrazu, wyświetlacz nie działa, urwany elemenent ]Link[/url]

Co to jest? i czy ktoś może ma jakąś płytę od nokii z której można byłoby to przenieść.
    0xC0FFEE
    Level 18  
    Wlutuj te same wizualnie (kolor / wielkość), które są obok. Oczywiście z innej płyty. Wyglądają na jakieś kondensatory.
    FranekDolas
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Przyjrzyj się dokładnie pod światło na LCD czy nie jest pęknięty bo często w nich nie widać tego na pierwszy rzut oka. Odezwij się na PW bo mam sprawną płytę w sensie, że wyświetla a nie działa kamera. Raz miałem przypadek, że LCD nie świecił mimo, że płyta wyglądała OK i nie brakowało na niej niczego.
    puzon92
    Level 10  
    przepraszam wprowadziłem w błąd, myślałem że to wina wyświetlacza, a tutaj cały telefon nie chce się uruchomić, podczas uruchamiania podświetlą się tylko klawisze nawigacyjne i po za tym nic

za co mogą być odpowiedzialne te dwa elementy które podałem w pierwszym poście?