Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki podłogowe Beng LB 4707

BsWilku 14 Maj 2016 18:16 1755 5
  • #1 14 Maj 2016 18:16
    BsWilku
    Poziom 8  

Witam
    Co myślicie o tych głośnikach?
    Link

Czy są one dobre do normalnego użytkowania, czyli mają głębie basu na poziomie średnim chociaż i czy opłaca się je brać, jak dźwięk ogolnie ?
    Nie mam niestety zbyt dużo pieniędzy na to, dlatego głośniki w takiej cenie.
    A głośniki mają mi służyć do filmu, konsoli jak i do trochę głośniejszych imprez..

No i jeszcze jedna sprawa. Wzmacniacz, który lepszy (bądź może coś polecicie ? ):
    Link

Link

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam.

0 5
  • #2 15 Maj 2016 15:02
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

BsWilku napisał:

A głośniki mają mi służyć do filmu, konsoli jak i do trochę głośniejszych imprez..
    Zestawy domowe nie nadają się na nagłaśniania imprez. Szczególnie głośniejszych.
    Te zestawy głośnikowe to kompletny chłam. Szukaj raczej sprzętu używanego. Podaj budżet jakim dysponujesz.

0
  • #3 15 Maj 2016 16:50
    BsWilku
    Poziom 8  

telecaster1951 napisał:
    BsWilku napisał:

Te zestawy głośnikowe to kompletny chłam.

Chodziło o imprezy takie jak domówki.. żeby było je słychać jak będzie więcej osób ok 20 powiedzmy :P

Ogólnie czemu myślisz ze to chłam telecaster1951 ? jakieś uzasadnienie ?

mój budżet jest bardzo słaby, te 350 zł to już dla mnie dużo, bo mam wydatki co dopiero z nowo kupionym mieszkaniem, wiec nie mogę poszaleć :(

0
  • #4 15 Maj 2016 18:33
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

BsWilku napisał:

Ogólnie czemu myślisz ze to chłam telecaster1951 ? jakieś uzasadnienie ?
    Przyzwoity głośnik kosztuje około 100zł. Tu masz ich w sumie 8. Powiedz mi, jaki szajs musi tam być, skoro za parę zestawów głośnikowych płacisz 350zł? A gdzie koszty obudów? Zwrotnicy? Projektu? Pomiarów? To jest tania marketówka, która nie zagra dobrze, bo nie ma na to szans.
    BsWilku napisał:

Chodziło o imprezy takie jak domówki.. żeby było je słychać jak będzie więcej osób ok 20 powiedzmy :P
    A potem płacz, bo się spaliło... https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3090409.html
    Za 350zł kupisz niezłe, używane zestawy głośnikowe. Rozglądaj się za zestawami takich marek jak: Dual, Canton, Heco, Grundig BOX, Braun, Pilot, T+A, Quadral, Arcus. Znajdź na allegro takie, jakie Ci się spodobają i zamieść tu linki. Powiem Ci czy się nadają czy nie.

0
  • #5 15 Maj 2016 19:17
    BsWilku
    Poziom 8  

Sprawdzę podane marki w wolnym czasie.. a co do wzmacniacza ? co z tymi ktore podalem ?

0
  • #6 22 Maj 2016 11:12
    BsWilku
    Poziom 8  

Jednak zakupilem te glosniki co w temacie. Czyli Beng LB4707, mialem mozliwosc sprawdzenia ich przed zakupem.

I stwierdzam, ze jak dla mnie za taka cene sa bardzo dobre. Nie jestem zadnym audiofilem takze wystarcza mi to w zupelnosci. Maja i calkiem fajny bas jak i cala reszte.

Zrobilem w piatek parapetowke. Graly na wzmacniaczu pionier A351r kilka ladnych godzin dosc glosno, i glosnikom nic nie jest.
    Wiec jakbym mial je komus polecic to z mila chęcią.

Głośniki podłogowe Beng LB 4707

Plusy
    smukle
    jakosc do ceny
    ladny wyglad

minusy
    wykonanie coverów mogłoby być lepsze

Polecam dla laikow ktorzy chca poprostu miec na czym glosniej puscic muzyczke :)

Temat zamykam

0