Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

chrysler grand voyager 2,5td, - brak kierunkowskazów ale awaryjki są

15 May 2016 21:14 879 5
  • Level 2  
    Witam,
    kilka dni po zakupie auta przestały działać kierunkowskazy, nadmuch, nie działa centralny zamek (pilot działa, włącza lub wyłącza oświetlenie w aucie. Wszystko naraz . Nie działa również regulacja fotela kierowcy, ale nie jestem pewien czy to nie wcześniejsza usterka.
    Szukam przyczyny ale bez skutku. W międzyczasie akumulator prawie się rozładował, nie mógł zakręcić rozrusznikiem więc go ładowałem. Nie wiem czy to przydatna informacja.
    Proszę o podpowiedź, co może być przyczyną
  • Level 39  
    Podociskaj przekaźniki w kabinie nad pedałem ręcznego lub za dżwignią otwarcia maski. Sprawdź też bezpieczniki tam założone.
  • Level 2  
    tak zrobiłem najpierw, bez zmian. Czy to może być awaria modułu za tą skrzynką z bezpiecznikami? Auto niedawno kupiłem, podejrzewam że długo stało wcześniej
  • Helpful post
    Level 39  
    Bardzie obstawiam uszkodzenie przewodów. Te moduły z tego co pamiętam to nie padały. Szybciej te pod maską z bezpiecznikami.
  • Level 2  
    przyczyną były kable pod fotelem, nie były przymocowane i uległy uszkodzeniu podczas przesuwania fotela. Uszkodzona była również taśma pod kierownicą.
    Dzięki za podpowiedzi
  • Level 1  
    Hej, mam identyczny problem. Próbowałem z bezpiecznikami, fotel nie jest elektryczny. Samochód stał dłuższą chwilę z rozładowanym akumulatorem. Może ktoś podpowie co jeszcze mogę sprawdzić.