Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

audi 80 b3 1.8s - skrzynia biegów szarpie i wyje

daftom 17 May 2016 22:23 1161 8
    daftom
    Level 7  
    mam pytanie chcę wymienić skrzynie biegów w moim audi b3 . miałem zamontowaną o symbolach akl nabyłem caa lub gaa nie mogę doczytać dokładnie wizualne są identyczne ale czy będzie pasować .
    daftom
    Level 7  
    moja b3 to 89rok 1.8 l silnik RU 75km
  • Helpful post
    DriverMSG
    Admin of Computers group
    Z tego co widzę w sieci, to skrzynia CAA była montowana z silnikiem 1.6 i była to skrzynia o najkrótszych przełożeniach.
    Twoja AKL bywała też z silnikami 2.0, więc ma zdecydowanie dłuższe przełożenia.
    daftom
    Level 7  
    tak to racja skrzynia caa ma bardzo krótkie przełorzenia względem skrzyni akl dziś przełożyłem skrzynie i tak: między skrzynią akl a caa przy 100km\h jest prawie 1000obr róznicy na niekorzyść skrzyni caa także skrzynie caa nadają się moim zdamiem tylko i wyłącznie do ruchu miejskiego. a może doradzi ktoś jak zrobić żeby licznik pokazywał rzeczywistą prędkość narazie zawyrza mi 10km/h i nie wiem co z tym zrobić dodam ze mam opony 175/70/14
    daftom
    Level 7  
    lub wypróbować inny licznik , bo czy skrzynia akl czy caa różnica taka sama opony poprzednio 185/65/14 teraz 175/70/14 cały czas ta sama różnica 10km/h
    daftom
    Level 7  
    dokładnie tak ale narazie nie miałem okazji sprawdzić na innym bo co coś znajde to ma uszkodzony magiczni pomarańczowy trybik i przejechanych km nie liczy.