Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi 80 b3 1.8s - skrzynia biegów szarpie i wyje

17 Maj 2016 22:23 837 8
  • Poziom 5  
    mam pytanie chcę wymienić skrzynie biegów w moim audi b3 . miałem zamontowaną o symbolach akl nabyłem caa lub gaa nie mogę doczytać dokładnie wizualne są identyczne ale czy będzie pasować .
  • Admin grupy komputery
    daftom napisał:
    caa
    Może BAA? Taka byłaby z diesla.
    Podaj dokładne dane pojazdu i kod silnika.
  • Poziom 5  
    moja b3 to 89rok 1.8 l silnik RU 75km
  • Pomocny post
    Admin grupy komputery
    Z tego co widzę w sieci, to skrzynia CAA była montowana z silnikiem 1.6 i była to skrzynia o najkrótszych przełożeniach.
    Twoja AKL bywała też z silnikami 2.0, więc ma zdecydowanie dłuższe przełożenia.
  • Poziom 5  
    tak to racja skrzynia caa ma bardzo krótkie przełorzenia względem skrzyni akl dziś przełożyłem skrzynie i tak: między skrzynią akl a caa przy 100km\h jest prawie 1000obr róznicy na niekorzyść skrzyni caa także skrzynie caa nadają się moim zdamiem tylko i wyłącznie do ruchu miejskiego. a może doradzi ktoś jak zrobić żeby licznik pokazywał rzeczywistą prędkość narazie zawyrza mi 10km/h i nie wiem co z tym zrobić dodam ze mam opony 175/70/14
  • Poziom 5  
    lub wypróbować inny licznik , bo czy skrzynia akl czy caa różnica taka sama opony poprzednio 185/65/14 teraz 175/70/14 cały czas ta sama różnica 10km/h
  • Admin grupy komputery
    Czyli jadąc z prędkością 1km/h pokazuje 11km/h? Czy raczej wzrost procentowy? Jak to pierwsze, to wskazywałoby na uszkodzony szybkościomierz.
  • Poziom 5  
    dokładnie tak ale narazie nie miałem okazji sprawdzić na innym bo co coś znajde to ma uszkodzony magiczni pomarańczowy trybik i przejechanych km nie liczy.