Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] Bezpiecznik THT szklany 3.6x10mm 1.6A szybki

antares2000 20 Maj 2016 10:11 1218 9
    antares2000
    Poziom 8  
    Witam Koleżanki i kolegów.
    Bardzo pilnie potrzebuję bezpiecznika o charakterystyce szybkiej 1.6 A do w lutowania na płytkę. Niestety standardowy 5.2x20mm nie wejdzie i musi być taki jak był czyli THT 3.6x10mm. Jedyny jaki mi się udało na razie znaleźć to na Ebayu w Anglii, ale nie dam za jedną sztukę ponad 40zł 8-O .

Jeżeli ktoś posiada taki bezpiecznik to bardzo proszę o kontakt na PW lub sms 602689703. W ostateczności jak nie będzie 1,6A może być 2A. Ale zwłoczny nie za bardzo wchodzi w rachubę. No chyba, że naprawdę już nie będzie nic poza zwłocznym to wtedy tak. Przykładowy typ bezpiecznika jaki szukam to: BTSFIP-2.0-250 lub C310FC-1.6-R-TR1
    kot mirmur
    Poziom 31  
    Witaj,znalazłem coś na stronie>annapol.pl w kategorii >bezpieczniki osiowe 2A/250V superszybki .
    antares2000
    Poziom 8  
    @kot mirmur
    możesz podać linka bo ich szukajka :) nie znajduje frazy "bezpiecznik osiowy"
    kot mirmur
    Poziom 31  
    Wpisz w Google>annapol bezpieczniki osiowe, wyświetli ci adresy stron,wybierz Bezpieczniki osiowe superszybkie
    antares2000
    Poziom 8  
    @kot mirmur
    "Wybrane towary muszą mieć wartość min. 300.00zł aby móc złożyć zamówienie" :( niestety zamówić u nich nie mogę
    Mariopi
    Poziom 34  
    A coś takiego podejdzie?: Link
    kot mirmur
    Poziom 31  
    No pewnie że tak,trzeba było napisać ,że nie musi być to koniecznie THT.
    antares2000
    Poziom 8  
    Mariopi napisał:
    A coś takiego podejdzie?: Link

gabarytowo chyba się zmieści :) a co to za bezpiecznik? nie miałem jeszcze z takimi do czynienia, różnią się w działaniu od szklanych?

Dodano po 2 [minuty]:

kot mirmur napisał:
    No pewnie że tak,trzeba było napisać ,że nie musi być to koniecznie THT

z mojej wiedzy wynika że THT to bezpiecznik do wlutowywania na płytkę drukowaną, czy jest inaczej?

Dodano po 1 [minuty]:

TAAG napisał:

tutaj nie mają aktualnie na stanie a czas oczekiwania 4-6 tygodni i sprzedają w większych ilościach

Dodano po 2 [minuty]:

TAAG napisał:
    http://www.tme.eu/pl/katalog/#...d params=77%3A24579%2C24741%3B

tutaj jutro zapytam..
    ale trochę mam wątpliwości bo te bezpieczniki osiowe są na 125V a ja potrzebuję na 230VAC