Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi 80 b3 1.8S 90KM Szarpanie podczas jazdy

qweriq 20 May 2016 21:44 4746 10
    qweriq
    Level 7  
    Witam,
    Otóż mam problem z autem
    A więc tak
    Auto podczas jazdy przy przyspieszaniu po ok 30 s zaczyna szarpac, ale nie zawsze tylko przy cieplym silniku. Na zimnym silniku auto normalnie odpala , ale już przy ciepłym dusi sie, dusi i nie odpala, dopiero jak dam jemu odpocząc to znowu wszystko wraca do normy. Moje pytanie takie w czym moze byc problem z tym moim samochodem.

P.S. auto jest na benzyne bez gazu.
    adamblonsky 2012
    Level 18  
    Na wstępie to świece, przewody, kopółka, palec jak występuje, no i na końcu cewka zapłonowa.
    kudlaty1125
    Level 15  
    Sprawdź czy czasem coś nie wpływa tam gdzie nie powinno być, możliwe że nawet uszczelka pod głowicą mogła paść (podobne objawy występują). Proponuję właśnie ją sprawdzić.
    qweriq
    Level 7  
    Dobrze jutro sprawdze a mam jeszcze takie pytanie czy to moze byc przez sonde lambda a jesli tak to czy to wlasnie jest ta sonda:Audi 80 b3 1.8S 90KM Szarpanie podczas jazdy Audi 80 b3 1.8S 90KM Szarpanie podczas jazdy
    adamblonsky 2012
    Level 18  
    Sonda lambda jest w rurze wydechowej, zacznij od tego co Ci mówiłem.
    qweriq
    Level 7  
    A palec , caly uklad zapłonowy w jakis sposob wplywa na jazde , jutro sprawdze tak i tak jak mi radzisz
    Jarosx9
    Level 35  
    Jakby co, to mam do tego auta do sprzedania 100% sprawny gaźnik Keihin (+mixer gazu) + kolektor ssący + obudowa filtra powietrza + kopułka + kilka innych drobiazgów. Jeżdżone i sprawdzone bo miałem takie 3 szt.
    Oddam tanio. Ewentualnie jeszcze coś dołożę (np. alternator)bo nie pamiętam co mam, a chce się pozbyć z półki.
    bajer1
    Level 27  
    Witam
    Na tych fotkach widać że spadł ci wężyk czy ścieśniałeś ?
    qweriq
    Level 7  
    Ok swiece wymienione palec kopulka tez nowe przewody tez no i cewka tez jest w porzadku a auto dalej robi cyrki
    kudlaty1125
    Level 15  
    Nie ubywa zadnego płynu, ani zadne się ze sobą nie mieszają? Silnik jest suchy?
    qweriq
    Level 7  
    Niie raczej nie sprawdzalem jak radziles ale wyglada to wporzadku