Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Praca] Handlowiec - elektronik - pisarz - Warszawa

iviter 21 Maj 2016 06:48 705 0
 • #1 21 Maj 2016 06:48
  iviter
  Poziom 4  

  Praca od zaraz w Warszawie. Poszukujemy do pracy osoby, która dobrze zna język polski, potrafi posługiwać się słowem, dobrze pisze i jednocześnie wdrożona jest w tematy techniczne. Mile widziana jest znajomość języków obcych. Przyjmiemy chętnie więcej niż jedną osobę – zależnie od preferencji, chętnie przyjmiemy też kogoś do obsługi klienta, jak również do prowadzenia sprzedaży internetowej – obok działalności usługowej prowadzimy kilka e-commerców. Zgłoszenia proszę kierować albo przez facebooka, albo na skrzynkę mailową info(malpa)iviter.pl

  Kilka słów o nas – w 2013 roku stworzyliśmy firmę odzyskującą dane – http://szpitaldanych.pl
  następnie stworzyliśmy firmę techniczną IVITER – http://iviter.pl oraz http://iviterserwis.pl – która obok odzyskiwania danych zajmuje się serwisem elektroniki – praktycznie wszystkich urządzeń elektronicznych. Plany mamy kosmiczne – dosłownie – za 10-15 lat planujemy wysyłać własne statki w kosmos.

  Warunki pracy – do umówienia – możliwa umowa o pracę (ale ona drogo kosztuje pracodawcę). Generalnie gotowi jesteśmy płacić około 3000zł – na początek. Warunki do negocjacji. Urlop płatny.

  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).