Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Briggs&Stratton 450 series - Olej przedostaje się do gaźnika

Jagis 21 Maj 2016 15:23 8829 4
  • #1 21 Maj 2016 15:23
    Jagis
    Poziom 8  

Witam
    Posiadam kosiarkę Briggs&Stratton 450 series z silnikiem 148cc. Od pewnego czasu mam problem z gaźnikiem i olejem. Kosiarka w czasie pracy strasznie dymi na biało oraz po 2-3 minutach przestaje działać ponieważ olej dostaje się do gaźnika. Jest cały zalany olejem, chociaż kosiarka nie jest przechylana. Olej ma odpowiedni stan. Wymieniłem niedawno filtr powietrza, świece, membranę w gaźniku lecz nic to nie pomogło. Zastosowanie innego oleju też rezultatu nie dało.
    Czyszczenie gaźnika i filtru nic nie pomaga bo po ponownym odpaleniu znowu gaźnik zostaje zalany.

Na zdjęciu zaznaczyłem którędy dostaje się olej, jest to dziwne ponieważ płynie po prostu strumieniem. Proszę o pomoc . Pozdrawiam

0 4
  • #2 21 Maj 2016 17:12
    SKM 1964
    Poziom 32  

Wygląda to na odmę silnika , czyli odpowietrzenie skrzyni korbowej . Spróbuj odpiąć przewód i wtedy ją odpal . Jak odmą będą duże przedmuchy to silnik do remontu . Ostatecznie można przewód od odmy skierować na bok , otwór w gaźniku zatkać i powinna chodzić .

2
  • #3 27 Kwi 2017 21:47
    jm9897
    Poziom 2  

Witam. Jak masz dalej problem z tą kosiarką to daj znać. Ja miałem to samo w swoim Brigsie

8
  • #5 02 Maj 2017 12:47
    syczylyjczyk
    Poziom 15  

Witam.Do kontroli luzy zaworowe.

2
  Szukaj w 5mln produktów