Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Behringer 626 - Uszkodzenie miksera- poszukiwanie skutków.

21 Maj 2016 15:43 621 3
  • Poziom 4  
    Witam,

ostatnimi czasy kupilem okazyjnie mikser behringer dx626. Po za szumem na wyjściu nic mu nie dolegalo. Przez dłuższy czas używałem prowizorycznego kabla chinch i to się zgubne okazalo :( Raz nie fortunnie szarpnalem za mikser i w głośnikach rozległ się ogromny hałas(znany jak jack jest źle włożony). Od razu dołączyłem wszystko. Kolumny i wzmacniacz działają. A mikser dalej generuje ten dźwięk. Ponadto na wskaźniku diodowym wyjścia diody cały czas stoja w miejscu (zdjęcie) pomimo, że nic nie jest Podłączone na wyjściu i wejściu. Oba wskaźniki BPM również stoją w miejscu. Czy przypadkowe zwarcie w chinch sygnalowego i masy mogło to spowodować? Dorzucam kilka zdjęć dla ułatwienia. Jakieś nagromadzenie mnie na tor poszukiwania Uszkodzenia? Do tej pory zbadalem jedynie te stabilizatory co są na zdjęciach. Dodam, że używałem wtedy wyjścia master oraz wejścia 3
    Behringer 626 - Uszkodzenie miksera- poszukiwanie skutków. Behringer 626 - Uszkodzenie miksera- poszukiwanie skutków. Behringer 626 - Uszkodzenie miksera- poszukiwanie skutków. Behringer 626 - Uszkodzenie miksera- poszukiwanie skutków. Behringer 626 - Uszkodzenie miksera- poszukiwanie skutków.
  • Poziom 15  
    Masz miernik? No to do boju, musisz prześledzić tor audio, wtedy zobaczysz gdzie coś poszło.
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Zawieranie przewodów sygnałowych nie spowoduje usterki. Stawiam na to, ze awaria jest związana z tym szarpnięciem, które mogło spowodować naruszenie gniazda cinch lub nawet przerwy na płytce przylegającej do pechowych gniazd cinch. Pozdrawiam.
  • Poziom 4  
    Dzięki za odpowiedź wydaję się być wysoce prawdopodobna. Sprawdzę i dam znać!

Edit: faktycznie była to przyczyną :) naprawione śmiga :)