Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nbox 5800s Enigma2 - Telewizja przez dekoder Nbox

Nozyczki 21 Maj 2016 21:11 2115 13
  • #1 21 Maj 2016 21:11
    Nozyczki
    Poziom 4  

Witam serdecznie, mam nadzieje ze nie pomylilem dzialow, otoz mam takie zagadnienie, posiadam dekoder nbox z wgrana Enigma2, dekoder ten posiadam od kolegi ktory mowil ze wystarczy podlaczyc kabel internetowy, dodam ze mieszkam za granica i ogladanie polskich kanalow nie jest taka prosta sprawa. Probowalem na wiele sposob, nie jestem w stanie sobie poradzic, czy to jest faktycznie mozliwe zeby podlaczyc kabel internetowy do huba i ogladac telewizje za darmo? Bardzo prosilbym o pomoc, wskazowki czy to jest w ogole mozliwe, pozdrawiam serdecznie, wszystkie dobrego i udanego weekendu :)

1 13
  • #2 21 Maj 2016 21:28
    VooVoo
    Poziom 33  

Przykro mi, podłączenie kabla internetowego nie pomaga do oglądania płatnych stacji telewizyjnych :(

1
  • #3 21 Maj 2016 21:31
    Nozyczki
    Poziom 4  

Rozumiem, ale czy da sie ogladac bezplatne, typu tvp, polsat tvn? Znajomy ciagnal kabel przez cale mieszkanie i "cos" mu w tym telewizorku gralo :)

1
  • #4 21 Maj 2016 21:39
    jmnlabs
    Poziom 18  

Nozyczki napisał:
    Rozumiem, ale czy da sie ogladac bezplatne, typu tvp, polsat tvn? Znajomy ciagnal kabel przez cale mieszkanie i "cos" mu w tym telewizorku gralo :)

Hint -> zainteresuj się wtyczką "Iptvplayer For E2"

A swoją drogą znajomy Ci nie wytłumaczył? Może warto pociągnąć go za język ;-)

0
  • #5 21 Maj 2016 21:44
    Nozyczki
    Poziom 4  

Jakies dokladniejsze informacje o tej wtyczce, zasada dzialania, instalacja etc? Niestety nie jestem w stanie zapytac kolegi poniewaz jak pisalem wyzej, mieszkam za granica, kolega od ktorego to dostalem sie wyprowadzil i zostawil mi to bo nie chcial ze soba brac, i tyle go widzieli...

0
  • #6 21 Maj 2016 21:46
    KIEROWCA_VW
    Poziom 35  

Pewnie zabrał kartę...
    Zobacz w menu czy masz IPTVPlayer.

TVP1 czy Polsat nie są bezpłatne.

1
  • #7 21 Maj 2016 22:01
    Nozyczki
    Poziom 4  

Zgadza sie, karte zabral... w menu nie mam IPTV, jest FreePlayer, rozumiem ze w takiej sytuacji dekoder moge praktycznie wyrzucic, tak?

0
  • Pomocny post
    #8 21 Maj 2016 22:02
    jmnlabs
    Poziom 18  

Tutaj jest wątek do poczytania na temat IPTV Player'a.

1
  • Pomocny post
    #9 21 Maj 2016 22:18
    KIEROWCA_VW
    Poziom 35  

Kup kartę TNK i dekoder zadziała.
    Ewentualnie zainstaluj wspomniany IPTV ...

0
  • #10 21 Maj 2016 22:44
    Nozyczki
    Poziom 4  

Czytalem o tej karcie przed chwila, rozumiem ze do odbioru z tej karty potrzebna jest antena satelitarna, jako ze wynajmuje mieszkanie nie mam mozliwosci takowej zainstalowac, IPTV tez wymaga jakis dodatkowych urzadzen czy sprawa konczy sie zainstalowaniu na dekoderze?
    I dziekuje bardzo za tak liczne odpowiedzi!

0
  • #11 21 Maj 2016 23:05
    KIEROWCA_VW
    Poziom 35  

To dekoder satelitarny, więc normalne, że wymaga anteny satelitarnej.
    Do IPTV nie potrzeba nic prócz internetu...

0
  • #12 21 Maj 2016 23:12
    Nozyczki
    Poziom 4  

jakis poradnik jak zainstalowac to na tym dekoderze?

2
  • Pomocny post
    #13 21 Maj 2016 23:33
    KIEROWCA_VW
    Poziom 35  

Ktoś wyżej podał link...
    Sprawdź jeszcze czy nie masz IPTV w pluginach.

2
  • #14 22 Maj 2016 00:15
    Nozyczki
    Poziom 4  

Jestes kolego wielki! :D Dziala, faktycznie chlopak mial racje, wystarczylo podpiac kabel, co do jakosci tego to jest jak jest delikatnie mowiac, trzeba klikac pare razy na jakis kanal zeby sie otworzyl calkowicie bo za pierwszymi razami wywala do listy kanalow, ale dziala, dzieki sliczne za pomoc!!

0