Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Whirlpool pralka palacy się rezystor w programatorze

22 May 2016 11:41 2565 7
  • Level 12  
    Witam.
    Szukam porady bo w programatorze pali się rezystor 22Ω wymieniłem na nowy po włączeniu dym z rezystora...
    Whirlpool pralka palacy się rezystor w programatorze
  • Helpful post

Level 39  
    Dławik do wymiany oraz układ LNK, przy okazji 2 kondensatory 4,7µF/400V
  • Helpful post
    Level 18  
    Typowe uszkodzenie dla tych modułów, uszkodzony układ LNK304. Wymiana układu i rezystora wystarcza, spalony dławik jeśli ma przejście pozostaw i to cała naprawa. W "zestawach naprawczych" zupełnie niepotrzebnie dostajesz jeszcze kondensatory i diody do wymiany. Inne uszkodzenie to zwarta dioda Zenera 200V koło tego układu, wtedy nic się nie pali. Po wymianie diody wszystko działa.
  • Level 12  
    NO NO dzięki nie spodziewałem się tak szybkiej i skutecznej odpowiedzi przeglądając fora też pomyślałem o tym LNK.DZIEKI BARDZO jak wstawię układ i rezystor dam znać..................................
  • Level 12  
    WITAM ponownie wczoraj dostałem układzik LNK 304 zabrałem się do wymiany tego rezystora 22Ω i układu kiedy dobrze się przyjrzałem zauważyłem lekko wypalone miejsce na druku byłbym bardzo wdzięczny za schemat tej płytki Whirlpool pralka palacy się rezystor w programatorze
  • Helpful post
    Admin of household appliances group
    Wymień co kupiłeś i poinformuj o postępach.
  • Level 12  
    Dobra znalazłem schemat,a co do wymiany to jutro raniutko.............
  • Level 12  
    Witam godzinę temu wymieniłem LNK304, rezystor 22Ω wszystko chodzi jak nowe,chciałbym podziękować wszystkim.................................................................