Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Moduł zapłonowy skutera 4T.

mlodyrus 22 Maj 2016 17:44 900 2
  • #1 22 Maj 2016 17:44
    mlodyrus
    Poziom 3  

Witam wszystkich. Proszę o pomoc w sparawie skutera 125 cm. 4T. Jest taka sytuacja, wymieniłem już gaźnik, cewkę zapłonową i świece. Skuter odpala i chodzi na wolnych obrotach, a jak zaczynam jechać po około 10 min. zaczyna przerywać i strzela w tłumik. Liczę jeszcze że wymienię moduł zapłonu, ale nie wiem czy to to. Moduł jest do silnika 125 cm CDI czyli prąd stały, ale nie mogę dostać odpowiedniego modułu. Skuter nazywa się ZNEN 125 czyli chińczyk, silnik BENNeBG. Proszę o pomoc, mogę wysłać zdjęcia modułu, może ktoś mi poradzi jaki będzie pasował. Kupiłem już dwa i na nowych nie odpala.

1 2
  • #2 22 Maj 2016 18:41
    lemmak
    Poziom 20  

mlodyrus napisał:
    Moduł jest do silnika 125 cm CDI czyli prad stały

Skąd wiesz, że na prąd stały? Masz pewność? Sprawdź jeśli coś, po przewodach, czy jest zasilanie po stacyjce 12v czy po rozruchu. Albo sprzedawca modułów nie wie co sprzedaje (albo ma to w nosie) lub wkładasz niewłaściwy moduł.
    Jeśli zawsze strzela lub przerywa po nagrzaniu a na zimno jest ok - sprawdź przede wszystkim zawory.

0
  • #3 22 Maj 2016 20:34
    mlodyrus
    Poziom 3  

tak ale co dziwne szczela jak sie rozgrzeje podczas jazdy i jak zgasnie przechyle skuter na bok lewo i zapali i chwile chodzi

0