Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje schematu wiązki klimatyzacji laguna II 2003 1,9 dci 120 KM

22 Maj 2016 21:40 2358 5
  • Poziom 10  
    Poszukuję schematu klimatyzacji do Renault Laguna II 2003 rok 1,9 dci 120 KM. W auto dacie brakuje wiązki, która wychodzi z cewki elektromagnesu. Do kompresora dochodzi napięcie i masa, do cewki elektromagnesu dochodzi napięcie, a nie ma masy. W tym wypadku sterowanie jest po masie. Chcę się dowiedzieć co nią steruje i przez co ona idzie. Bezpieczniki są ok, czynnik w klimie jest, w ecu jest błąd przerwy obwodu cewki. Kable sprawdzone do rozgałęzienia. Proszę o pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    wiem gdzie idzie wiązka, niewiem co steruje masą załączającą elektromagnes. W autodacie jest jedna wiązka a w praktyce są dwie. Dlatego szukam jakiejś podpowiedzi skąd podać masę sterująca elektromagnesem, żeby nie było sytuacji że kompresor będzie pompował dopuki nie rozsadzi instalacji
  • Poziom 31  
    Masa jest podstawiana przez panel klimatyzacji , miałem użartą masę 20 cm od wtyczki przy sprężarce .
  • Poziom 43  
    bystrixx napisał:
    W autodacie jest jedna wiązka

Masz jakąś dziwną Autodatę, w mojej widać sprzęgło i zawór klimy, oba zasilane z tego samego bezpiecznika i sterowane z panelu klimy.
  • Poziom 10  
    jeżeli mógłbyś to prosiłbym o schemat z twojej autodaty