Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Energa zgłoszenie jak wypełnić

22 May 2016 21:47 993 5
  • Level 16  
    Witam
    Wypełniam własnie wniosek o przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do Energa Operatora. Mam pytanie co do III roździału a dokładniej mam podac liczbę i moc poszczególnych jednostek wytwórczych. Mam podać liczbę paneli oraz inwerterów tak? Mam również podac typ jednostki wytwórczej(symbol). Nie wiem natomiast jesli chodzi o moc paneli podać sumę mocy paneli?(jeden panel ma 235W). Za pomoc wielkie dzięki

3.1.13. Dbaj o poprawność językową, zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości, które trudno jest przeczytać i zrozumieć co druga strona miała tak naprawdę na myśli.
    Proszę poprawić pisownię .
    Moderator ; Krzysztof Reszka
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 33  
    Bez znaczenia. Wpisz to co Ci wygodnie.
  • Level 24  
    Wpisz ile jest sztuk i jakiej mocy zgodnie z tym co masz zainstalowane ,przy odbiorze mogą sprawdzać .
  • Level 26  
    Nie tylko sprawdzają, ale robią też całą dokumentację fotograficzną.
  • Level 33  
    Wypełniłem tylko rodzaj i ilość inwerterów oraz rodzaj paneli bez ilości. Moc instalacji nie zgadzała się z mocą inwerterów, bo nikt w Enei nie wiedział o jaką moc chodzi i nie przywiązywali do tego znaczenia.