Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5 FL 1.9 centralny zamek, szyby nie działają, zablikowane drzwi

23 Maj 2016 11:23 1551 9
  • Poziom 5  
    Panowie Bardzo dziękuję za pomoc problem tkwił w jakimś procesorze w drzwiach kierowcy wymieniony wszystko działa jak powinno, ale wyszło mi że mam problem chyba z głowicą tracę płyn chłodniczy, w zbiorniku czarny osad, nie mam natomiast utraty mocy, samochód się nie przegrzewa ale co 50 km muszę dolać płyn, co o tym sądzicie mieliście może podobne problemy ??
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Sprawdź wiązkę przewodów w przelotce drzwi, mogą być uszkodzone. Na próbę możesz podmienić moduł. Kliknij w wyszukiwarce internetowej, powinno być sporo informacji na interesujący Cię temat.
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Sprawdź przewody idące przy lewym progu i idące do modułu komfortu , często śniedzieją w miejscach zgrzewów .
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Masz problem z samymi zamkami i istalacją pod nogami kierowcy
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Na pewno nie, sprawdz kable 30 cm od niego
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Czy grzebałeś już w zamku czyli płytka + silniczek w tych konkretnych drzwiach? tu może być problem w podłączeniu wtyczki (nie wykrywa zamknięcia więc otwiera wielokrotnie miałem tak w VAG), lub na samej płytce mogą być uszkodzenia. Co do szyb może być inna przyczyna gniazdo prowadzące do drzwi
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Problem w passatowskich zamkach jest w , 1-w zamkach, na płytce zamka popękane luty ,
    2- przegnite kable 20 cm od modułu komfortu