Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel CD 30 MP3 - wylogowanie / zalogowanie

Sas_AS 23 Maj 2016 12:24 3876 2
  • #1 23 Maj 2016 12:24
    Sas_AS
    Poziom 15  

Mam problem. Dostałem radyjko CD30 MP3 z typową usterką samoczynnego załączania się. Przed usterką radio było sprawne, działało w aucie. Po naprawie tej usterki, radio samo się nie włącza, tylko że nie działa poprawnie w aucie - display safe (na stałe). Po konsultacji z klientem i ostrej wymianie zdań okazało się, że radio gdzieś było i ktoś podmienił zawartość pamięci na całkiem inna, mylnie sądząc, że samoczynne załączanie to wina zawartości pamięci (stara śpiewka -> łapy uciąć). Oczywiście, nie łaska było zachować starą zawartość tylko wpakować to co miało podobną nazwę na panelu przednim. Dopasowałem zawartość z najbardziej zbliżonego modelu, z w miarę poprawnie działającym radiem (niestety idealnie już nie będzie) zmodyfikowałem nr jak na naklejce i wylogowałem. Efektem jest migający wyświetlacz display safe, zamiast radio safe. Załączam plik pamięci, po przeróbce (uzupełnienie nr seryjnego, modelu itp) niewylogowanego i wylogowanego (tak mi się przynajmniej wydaje).

Proszę o pomoc, czyli wsad niewylogowany z załącznika (pierwotny po zmianie nr seryjnych modelu itp) ponownie wylogować po swojemu i ustalić pin do radia (nie do auta, tylko do radia, jak jest tam jakiś wyświetlacz zalogowany to można go wykasować), ostatecznie PEWNY wylogowany wsad do 7 643 103 310 / 13 154 304 AZ z pinem (resztę sobie poradzę).
    Z góry dziękuje za pomoc.

0 2
  • #2 24 Maj 2016 23:00
    adrian1201
    Poziom 29  

Ale to tak nie zadziała bo wyświetlacz masz nie wylogowany,musi radio i wyświetlacz być wylogować żeby sparować.Ale skoro poradzisz sobie to ok.
    w paczce wylogowane i nie wylogowane z opisem.

0
  • #3 25 Maj 2016 13:18
    Sas_AS
    Poziom 15  

Dzięki za odpowiedz i szczere chęci.

Podstawiałem kilka wsadów wylogowane i niewylogowane, problem był albo z poprawnie działającym radiem (zatykało się na silnych stacjach lub słabo odbierało poza radio maryja itp.) albo nie działało poprawnie cd (laser nie ogniskował na płycie cd i strzelał zawieszeniem o obudowę... na początku myślałem, że napęd leży a o dziwo to była wina zawartości pamięci, wstawionej ponoć wylogowanej... wow !). W/w zawartość którą zamieściłem niewylogowaną działa całkiem nieźle (radio można przyjąć, że poprawnie, cd ożyło) ale nie miałem kodu. Kod już namierzyłem (do pliku niewylogowanego), klient dalej sobie wyloguje tym kodem i zaloguje ponownie. Wczoraj oddałem radio więc nie podstawię już tych co załączyłeś, jednak jak patrze po zawartości to mam całkiem podobne, które działały z różnym skutkiem jak w/w.

Kod do moich plików: 95640_xxxx 8xx0, 95640_xxxx_wylogowany 5xx5 (nie działa z tą wersją która jest w opisie). Kod do pozostałych plików cd30mp3origunregisterd 5xx5, MYCD30 0xx3 (tylko potwierdzam).

Jeszcze raz dziękuje chęci pomocy. Temat można zamknąć.

Pozd.

0
  Szukaj w 5mln produktów