Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBwayPCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Wykonanie płytki drukowanej na podstawie schematu

PitbullPel 24 Maj 2016 09:08 1965 2
    PitbullPel

Poziom 11  
    Witam,
    Jaki byłby koszt wykonania płytki drukowanej na podstawie schematu? Chodzi mi o obwód AWZ1480 ze wzmacniacza Pioneer A-717. Czy koszty takiej operacji są na tyle wysokie, że lepiej od razu dać sobie z tym spokój?
    Schemat w załączniku.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • PCBwayPCBway
    merien
    Poziom 14  
    Na pewno taniej wyjdzie ci zakup sprawnego a717.
    Ceny wahają się na poziomie 200-300 euro (źródło)

Wykonanie projektu PCB zamówienie/wykonanie płytki, zbadanie jej, wykonanie korekt w projekcie, zamówienie/wykonanie kolejnej finalnej wersji wyjdzie duuuuuuzo drożej.

Zakładając nawet budżet 300 euro - ja bym się tego w tych pieniądzach nie podjął.
    PitbullPel

Poziom 11  
    Kilka osób się odezwało. Propozycje cenowe nie są wygórowane. Otrzymałem również propozycję cyfrowego przerysowania oryginalnej płytki, którą posiadam także żaden projekt itd nie będzie potrzebny.
    Natomiast z tymi sprawnymi A-717 za ceny w okolicach 200-300 euro to bym się tak nie rozpędzał. Akurat w temacie tego modelu siedzę już kilka lat. Trafić sprawny sprzęt i to w oryginale bez śladów jakiejkolwiek ingerencji nie jest rzeczą łatwą. Druga sprawa kupować sprzęt na odległość płacąc 300 euro.....Też tak można i ja właśnie tak zrobiłem. Kolejny raz nie mam zamiaru.