Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ASUS F8SN-4s001g czy warto ?

24 Maj 2016 11:03 429 3
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 20  
  KOREKTA postu:
  Problemy może mieć z World of Tanks - jako, że sam w to gram, to wiem, że wydajność sprzętu a ilość FPS są dwiema sprawami nie mającymi ze sobą zbyt wiele wspólnego.
  Do spokojnej rozgrywki w The Walking Dead też może miejscami nie wystarczać. Detali w tej grze zbytnio nie obniżysz a grania bez przycinek karta graficzna raczej nie podoła.

  Jeżeli ten zakup nie zabierze Tobie z budżetu niezbędnych pieniędzy to kup, ale bardziej jako narzędzie do internetu, chociaż do grania w SWAT powinno wystarczyć.

  Z ciekawości możesz podać kwotę za jaką mógłbyś kupić tego laptopa, możemy się rozejrzeć po alledrogo czy innych aukcjach w poszukiwaniu lepszego kandydata za podobne pieniądze.
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 20  
  Wiesz co, do internetu, youtube w HD i powiedzmy prac biurowych ten laptop się dobrze sprawdzi. WoT'a na skompresowanych teksturach też uciągnie. 320zł to dobra cena za takiego laptopa.
  Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy w złożeniu nowego komputera, z racji na małe zainteresowanie obecnym wątkiem, proponowałbym zamknięcie tego tematu i rozpoczęcie nowego z zapytaniem na przykład "Używany laptop do 400zł?"
  Lecz z drugiej strony raczej ciężko będzie o coś lepszego niż oferta którą masz już teraz.