Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica FK321.6GBDF - za mocno chłodzi

yelonek86 26 Maj 2016 01:04 609 3
  • #1 26 Maj 2016 01:04
    yelonek86
    Poziom 2  

Witam,
    Nie wiem czy ktoś do tego doszedł przy modelach z tej serii lodówek, ale wciskając przyciski razem "function" i "ok" po chwili przechodzimy do ustawień C1, C2, d1, d2 otóż problem jest tego typu, że pozmieniałem te wartości i od tego momentu jest bardzo mocne chłodzenie w chłodziarce... czy ktoś może podać wartości fabryczne kolejno dla poszczególnych oznaczeń

0 3
  • #2 30 Maj 2016 11:51
    yelonek86
    Poziom 2  

Dzięki za zainteresowani tematem (...) w sensie liczby wyświetleń.
    Parametry fabryczne odczytałem sobie na lodówce w jednym ze sklepów RTV..

0
  • #3 07 Sie 2017 12:34
    krynekndm
    Poziom 8  

Hej mam podobny problem. Żona bawiła się lodówką bo za mocno chłodziła chłodziarka tak ustawiała, że teraz w ogóle nie chłodzi.
    Co to są za ustawienia C1, C2, d1, d2 po naciśnięciu Function + OK? Mam jeszcze inne wartości po naciśnięciu Freezer + OK pojawia się C1, d1, d2, CH, C, Cd, Fd, HI, CU.
    W instrukcji nic o tym nie ma, wujek google też nie chce pomóc. Co to są za ustawienia i jakie powinny mieć wartości.
    A dodam, że po naciśnięciu Fridge + OK cały wyświetlacz się zapala po chwili gaśnie i pokazuje E0 i w drugim miga E0 na przemiennie z E2.

Proszę o szybką pomoc

0
  • #4 01 Lip 2018 23:48
    Tanner1pl
    Poziom 1  

Wiem, że odkopuję stary wątek ale problem jest nierozwiązany a temat jest najwyżej w wynikach google. Dotyczy całej serii Amica FK321 - zarówno z jak i bez dyspensera wody w drzwiach.

Miałem ten sam problem, przypadkowa zmiana parametrów. W instrukcji nic nie ma, na infolinii również nie wiedzą o istnieniu tego menu. W internecie informacji brak - jedynie ten wątek. Skończyło się wycieczką do sklepu RTV/AGD i sprawdzeniu na ekspozycji fabrycznych parametrów:
    C2: 12
    C1: 04
    d2: 05
    d1: -04

Lodówka znowu działa prawidłowo, na pewno to komuś pomoże w przyszłości ;)

1