Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControlSterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NetiaSpot->TP Link Gargoyle-> Netia Player

26 Maj 2016 11:25 741 6
 • Poziom 10  
  Witam.
  Po długich próbach ale nareszcie się udało podłączyć Gargoyle do routera Netii. Wszystko w teorii działa bez problemu natomiast mimo wszystko mam problem z połączeniem. Po podłączeniu przez WiFi do dekodera Netii (chce mieć moc połączenia 90-100% a z fabrycznego routera nie mogę przez ograniczenia odległościowe) nie mam jakośći HD. Obraz płynnie chodzi ale jest to bardziej jakość HQ. Zainstalowałem również CS GO żeby sprawdzić pingi. Dziwnym jest fakt iż na Netia Spot mam pingi 40-50 natomiast na routerze TP-Link już 70-80 a mam go o wiele bliżej.
  Zastanawiam się co mogę jeszcze przestawić? Chce ustawić to tak aby mieć TV w jakości HD gdyż robię to aby moc przedłużyć sygnał na ogród aby z sąsiadami móc oglądać Euro 2016 na rzutniku.
  Dodam że gdy podłącze dekoder do TP-Linka to obraz się pojawia, następnie zawiesza się na ok 2sek i dalej już chodzi płynnie.
 • SterControlSterControl
 • SterControlSterControl
 • Poziom 10  
  zmieniłem Tp-Linka tylko na klienta i leci po kablu. Problem nie zniknął
 • Poziom 10  
  Po uruchomieniu każdorazowo jakiegokolwiek programu. Domyślam się że ta przerwa 2sek wynika z myślenia dekodera że dostaje sygnał z innego urządzenia. Ta krótka pauza kompletnie mi nie wadzi ale brak skoku na HD już tak
 • Poziom 10  
  Wydajność linku? A myślałem że już prawie wszystko w tej materii wiem. Wytłumacz proszę