Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skuter 4t dziwny dzwiek i duszenie się

ShOus 27 Maj 2016 17:34 900 4
  • #1 27 Maj 2016 17:34
    ShOus
    Poziom 3  

Mam taki oto problem . Po wymianie tłoka na nowy złożyłem wszystko do kupy i gdy wyregulowałem wszystko zawory i itp odpaliłem ustawilem obroty i na postoju chodzi jak nigdy. Ale gdy ruszam to okolo 20km robi sie takjakby czkawka albo tak jakby tzn że jakby mu zapłon i pakiwo i powietrze momentalnie odcieli i znowu przywrucili i tak ponownie za jakies 1 lub 2 sec tak jakby ten skuter sie dławił nwm oco chodzi, ale gdy go postawie na tą centralną stopke i dodam gazu to zbiera sie na obroty i nawet z nim nic tam sie nie dzieje. PS dodam ze nie nakładałem nowych uszczelek pod i na głowice tylko stare założyłem . Plis o POMOC Silnik 4t 139qmb Zumico quick. Moge podesłać nagranie oco mi chodzi . Tylko dopiero Jutro

0 4
  • #2 27 Maj 2016 23:15
    Staszek49
    Poziom 34  

Kolego założyłeś nowy tłok, więc musi się dopasować do cylindra (dotrzeć). Czy ustawiłeś rozrząd wg instrukcji (materiały poglądowe w internecie) oraz luzy zaworowe. Gaźnik dokładnie przeglądnij i starannie zamontuj, podobnie należało postąpić przy dokręcaniu głowicy (z nową uszczelką). Gaźnik reguluj na ciepłym silniku, w razie konieczności podmień moduł i świecę.

0
  • #3 28 Maj 2016 00:02
    ShOus
    Poziom 3  

Wszystko git pozycja T na magnecie i duze kułko na rozrzondzie na gurze w prostej lini a małe po bokach. Gaznik superancki na starym tłoku chodził jak zegarzeczek gaznik tymbardziejze byl czyszczony 1 mies temu i jeszcze 2 tyg chodzil na starym tłoku

Dodano po 1 [minuty]:

Czyli co mi radzisz zrobic ???. SWIECA MA przejechane 200 km takrze nuweczka a moduł zapłonowy czyli to obok akumolatora tak ? (Mam takie 2 w reklamuwce w garazu )

Moderowany przez T5:

3.1.13. Dbaj o poprawność językową, zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości, które trudno jest przeczytać i zrozumieć co druga strona miała tak naprawdę na myśli.
    Ostrzeżenie.

0
  • #5 28 Maj 2016 19:21
    ShOus
    Poziom 3  

kellygrzyb3 napisał:
    Przestałem czytać przy 4 błędzie ortograficznym :P

Wiem ale sorki pisze na tablecie sorki za błędy . Może ty mi coś poradzisz?

Moderowany przez T5:

Pisanie z urządzeń mobilnych nie zwalnia nikogo z poprawnego napisania posta. To w jaki sposób napiszesz wyraża Twój szacunek do czytającego.

0