Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

WestCraft Generator WK-8500 W.

jan bratkowski 29 May 2016 09:25 1212 6
 • #1
  jan bratkowski
  Level 7  
  Hej. Co może być przyczyną że nie mogę odpalić silnika w generatorze prądu WK-8500W ? Olej, benzyna jest, cała reszta też ok, a nie odpali. Może ktoś ma jakiś pomysł co do mojego problemu. Za każdą radę dzięki. Pozdrawiam Jan Bratkowski.
 • #2
  Staszek49
  Level 35  
  Nie pochwaliłeś się jakie jeszcze inne sprawdzenia wykonałeś. Do rzeczy, na wstępie sprawdź, czy jest iskra i czy dochodzi paliwo do gaźnika i do cylindra (czy świeca jest mokra). To, że jest olej nic jeszcze nie znaczy, gdyż przy niskim poziomie nie będziesz miał iskry (chyba, że Twój agregat nie ma czujnika). Jeśli sporadycznie używasz agregatu, to masz pewnie w zbiorniku stare paliwo i korozję w zbiorniku, która zatyka dysze w gaźniku. Jeśli te sprawdzenia nie dadzą efektu, to pomyślimy co dalej
 • #3
  jan bratkowski
  Level 7  
  Dzieki za porady. Awiec iskra jest z mokra swieca gorzej . Zastosuje sie do porad i znow sie zamelduje co do efektow . Pozdrawiam Jan Bratkowski .
 • #5
  jan bratkowski
  Level 7  
  Po szesciokrotnej probie startu swieca jest sucha . Co dalej trzeba zadzialac ? Pozdrawiam jb
 • Helpful post
  #6
  Staszek49
  Level 35  
  Jeśli świeca jest "sucha", to może świadczyć, iż paliwo nie dochodzi do cylindra. Aby potwierdzić to podejrzenie spróbuj strzykawką podlać paliwo ( ok. 1 cm 3) wprost na tłok i jeśli silnik zaskoczy, to trzeba zająć się gaźnikiem, kranikiem lub filtrem jeśli jest w agregacie. Zatankowałeś świeże paliwo, czy z poprzedniego sezonu.
 • #7
  jan bratkowski
  Level 7  
  Mimo tych prob niestety nie odpalil ? Ta maszyna jest nowa z kartonu wyjeta . Raz odpalil , cos w nim pstyklo i na tym koniec ? Co go boli licho wie ? Moze z Wasza pomoca cos zdzialamy .JB Pozdrawiam .