Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi A6C5 99r - uszkodzona hydraulika silnika po wymianie paska rozrządu

29 Maj 2016 09:34 498 6
  • Poziom 3  
    Mam problem. 2 dni po wymianie paska rozrządu i przejechaniu 250 km padł mi silnik (układ hydrauliczny. Tak określił mechanik, który przyjechał z pomocy) na środku autostrady. Co mogło być przyczyną? Nie dodałam, że to silnik 1,9TDI
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 32  
    Witam.Zle ustawiony rozrząd .Po wyjechaniu z warsztatu nie zauważyłaś jakiejś zmiany w pracy silnika?
  • Poziom 3  
    Po przejechaniu 20 km nastąpił hurgot i tak jakby wysiadło wspomaganie kierownicy.Nie mogłam nią kręcić. Przyjechał mechanik, scholował i po obejrzeniu stwierdził, że nie przykręcił pompy wspomagania. Po przykręceniu jej przrejechałam 220 km i padł silnik. Po 215 km zapaliła się kontrolka oleju, mimo że przed wyjazdem olej był sprawdzony. Dolałam oleju i po ruszeniu, samochód zaczął spowalniać, tak jakbym jechał pod górę a następnie zaczął dostawać wibracji i zaczął wydobywać się z rury biały dym. Wówczas zatrzymałam samochód i wezwałam pomoc drogową. Samochód odpala ale jest hurgot. Po odkręceniu pokrywy mechanik z pomocy stwierdził, że uszkodzony jest jeden zawór, a w środku widać było stopkę urwanego zaworu.
  • Poziom 32  
    Auto zaprowadz z powrotem do warsztatu w którym było wcześniej i żądaj naprawy.Wyrazny błąd mechanika.Możesz liczyć się z tym ,że będzie konieczna wymiana silnika.
  • Poziom 3  
    Dziękuję. Też tak podejrzewałam
  • Poziom 22  
    hyhyhy nie winna hydraulika tylko krzywe zawory . Dobra była by opinia innego warsztatu co sie stało bo zacznie ci wciskać ze to nie jego wina itp zapewne .
  • Poziom 32  
    Można porozmawiać z mechanikiem który cię holował. To on pierwszy widział co się stało i on może wydać opinie .