Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Błędy Gog galaxy bardzo wiedzmin 3 dziki gon

Zakompleksiony 29 Maj 2016 23:29 4263 0
  • #1 29 Maj 2016 23:29
    Zakompleksiony
    Poziom 8  

Witam doswiadczonych forumowiczów. Od kilku dni jestem szczesliwym posiadaczem gry wiedzmin 3 dziki gon, szczesliwym ale do czasu. Otóż aby pograć sobie w tą zacną gierkę ( pomijam sprzęt bo gre uciaga mi na 1080p na ultra 40 fps) potrzeba zainstalować takze oprogramowanie galaxy gog. I takowoż zainstalowałem to śmieciowe oprogramowanie (poniewaz bez pobrania jakiegos smiesznie malego pliku nie moglbym odpalić gry). Galaxy gog sie odpaliło wpisałem wszystkie potrzebne kody itp zalozylem konto. No i ja kupiłem grę w wersji 1.01 a na moim koncie galaxy gog czekają update do 1.12 bodaj i darmowe smieci jakies pancerzyki itp itd no i dwa dodatki. Ale mowie sobie giere odpale zobacze czy wogole chodzi itp. Chodziła zacnie wszystko perfekto no i ucieszony faktem ze dnia następnego powalcze z tymi update i dodatkami bo naprawde na caly dzien albo i wiecej pobierania, wylaczyłem komputer po dokładnie 21 godzinach nie wlaczania komputera przyszedł czas to zrobić. Włączam go ideolo wszystko perfecto pragnę włączyć sobie ten smieszny galaxy gog ale nagle pokazuje sie monit nie moze sie wlaczyc bo potrzebuje skladnika bodaj msvcp140.dll. zainstalowalem vc+++ czy cos takiego zresetowałem kompa robie to samo i pokazuje sie ze brak składnika vcruntime140.dll bodaj jeszcze raz to zrobiłem sprawdzilem wszystkie pliki od nowa no wszystko kurde ideolo powtorzylem z resetem i tym podobne wlaczam a tu monit ze "aplikacja nie zostala wlasciwie uruchomiona (0xc000007b) kliknij ok aplby zakonczyc aplikacje" i nic i tak do dziś po 25 razy instalowalem directx po 200 razy wszystkie wersje vc+++ i przeinstalowywałem galaxy gog dokladnie 18 razy z wszystkimi mozliwymi konfiguracjami instalacji vc+++ i nic ciagle bład 0xc000007b i straciłem bezpowrotnie mozliwosc zagrania i praktycznie prawie 200 złotych. Proszę naprawdę pomóżcie bo nie mam juz co robic a systemu nie bede reinstalowac oooo nie win 7 ultimate 64 bit (oryginał z góry mowie nie zaden pirat)

Dodano po 23 [minuty]:

Przepraszam bardzo powtarzam nieaktualne!!! Znalazlem rozwiazanie!!!! Co trzeba zrobic po kolei!!!! Odinstalujcie wszystkie biblioteki vc++ 32 bitowe!!! (Czyli z końcówka x86). Z panelu sterowania!!!! Nastepnie odinstalować galaxy gog i zainstalować go ponownie!! Temat do zamkniecia

3 0
  Szukaj w 5mln produktów