Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mtd b 155 - Briggs&Stratton 15.5 HP - Nierówna praca silnika.

01 Cze 2016 06:56 3255 6
 • Poziom 6  
  Witam traktorek Mtd b 155 silnik Briggs&Stratton 15.5 hp z pompą olejową,traktorek stał nieużywany na dworze pod chmurką ponad rok,sprzedawca twierdzi ,że wszystko było z nim w porządku.silnik odpala od strzała lecz problem pojawił się dalej.Silnik zagrzałem na ssaniu i gdy wcisnę dźwigienkę od ssania do końca silnik gaśnie? Pół ssania i pół gazu jakoś zaczyna pracować???
  Coś z gaźnikiem,świeca,regulator???


  Mam starą kosiarkę nac 20 letnią zwykłą pchaną i takie objawy mam jak zerwie się klin.
 • Poziom 35  
  Na początek zdemontuj gaźnik, "dobierz się do jego wnętrzności", głównie do udrożnienia dysz, kanalików i usunięcia brudu z odstojnika. Sprawdź filtr paliwa, bo pewnie pojazd jest wyposażony w filtr np. na przewodzie paliwowym lub w kraniku paliwa. Zbiornika paliwa do przeglądu (usunąć rdzę i brudy).
 • Poziom 6  
  filtr powietrza wymieniłem,świecę,w filtrze paliwa praktycznie nie było przelotu zbiornik paliwa też wyczyściłem ze syfów.Wymieniłem też przewody paliwowe całe były sparciałe .Gaźnika nie rozbierałem boję się ,że nie dostane uszczelek w serwisie i traktorek będzie uziemiony.Wyregulowałem gaźnik trochę pomogło teraz ssanie jest wyłączone ale od czasu do czasu zdarza mu się strzał.Myślę ,że muszę rozebrać gaźnik i go wyczyścić.Może ktoś posiada schemat gaźnika do tego typu.
 • Poziom 1  
 • Poziom 6  
  mam model silnika model 28s777
  type 1142-31
  code 010208ze
 • Poziom 6  
  dzięki ten drugi jest