Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakup lodówko - zamrażarki do max 1400 zł

01 Cze 2016 19:00 1188 2
  • Poziom 11  
    Witam,
    Przyszedł czas na zakup nowej lodówko-zamrażarki moje wymogi to:
    -wysoka na 2 metry przynajmniej, może być i wyższa
    -szerokość 60 cm
    - barwa najlepiej inox
    -pojemna maxymalnie jak to możliwe
    -lodówka i zamrażarka musza być ustawiane oddzielnie oraz powinno się dawać włączać jedno albo drugie oddzielnie (zamrażarka jest wykorzystywana sezonowo przed większymi świętami na wędliny)
    -cześć lodówkowa powinna być większa od zamrażarki gdyż zamrażarkę chcę używać rzadziej i w mniejszym zakresie(mniejsze partie artykułów spożywczych)
    -urządzenie powinno być niezawodne, posiadać jak najmniej elektroniki(która ma się w zwyczaju psuć najczęściej)
    -oczywiście nofrost i wszelkie systemy zapobiegające szronieniu i lodowi w urządzeniu
    - jeżeli chodzi o zużycie prądu oczywiście najlepiej aby wcale go nie zużywała ale jak już musi to jak najmniej ;-)
    - urządzenie będzie stało obok zmywarki po drugiej stronie będzie ściana w odległości około 3 cm za użądleniem będzie około 4 cm szczelina (wiem że umiejscowienie ma znaczenie ponieważ widziałem lodówkę której nie można było postawić w taki sposób ze względu na jej budowę wewnętrzną.)

Proszę o podpowiedz jeżeli chodzi o jakieś dobre, sprawdzone, niezawodne modele.
    Jej poprzedniczka Made in ZSRR wytrzymała powyżej 30 lat (kupiona na przełomie 70-80 roku przez ojca). Oczywiście nie miała wypasionych systemów no frost i co 2-3 miesiące trzeba było rozmrozić i wyczyścić.
    Mam nadzieję , że ta kupiona przeze mnie wytrzyma tyle samo.

Pozdrawiam.
  • Poziom 34  
    Co do wyboru lodówki to nie pomogę ale muszę zmartwić.
    Teraz nie produkuje się tak trwałych rzeczy a przynajmniej nie w tym przedziale cenowym.
    Jeśli życie takiego sprzętu przekroczy 10 lat to będzie duże szczęście.
    Sam musiałem w zeszłym roku wymienić 10 letnią lodówkę na nową.
    Sprzęt wyprodukowany przed rokiem 2000 miał jeszcze większe szanse na długowieczność niż te późniejsze.
    Brat musiał wymienić pralkę która miała 4 lata a moja ma 26 lat a siostra ma 16 letnią pralkę.
  • Poziom 11  
    To może odpuścimy sobie ten przedział cenowy i wybierzemy coś sensownego?
    Jak widać nic sensownego niema.... ceny podskoczyły przez zmianę kursów walut.