Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zablokowany panel pioneer DEH-P860MP

DarekGr1 29 Cze 2005 23:08 1158 5
  • #1 29 Cze 2005 23:08
    DarekGr1
    Poziom 10  

Witam!
    Pojawił mi się nagle problem, nie mogę ściągnąć panelu z mojego radia - radio to Pioneer Premier DEH-P860MP.
    Panel w tym radyjku musi się najpierw otworzyć "automatycznie" po naciśnięciu przycisku i dopiero później można go odblokować mechanicznie i ściągnąć.
    Problem w tym że panel się nie otwiera po naciśnięciu przycisku i niestety nie można go odblokować. Reset radia nie pomaga. W instrukcji też nic nie znalazłem na ten temat.
    Zdarzyło mi się to już raz wcześniej jak było tak gorąco jak teraz, więc przypuszczam że to od tego upału, wtedy udało mi się ściągnąc panel dopiero następnego dnia rano.

Ma ktoś może jakiś pomysł jak zapobiec blokowaniu się panelu?
    Przypuszczam, że jutro rano uda mi się go ściągnąć ale co zrobić żeby nie trzeba go było zostawiać na noc bo kiedyś rano może już nie być całego radia :(

0 5
  • Pomocny post
    #2 29 Cze 2005 23:30
    gobio
    Poziom 24  

Uszkodzoną masz taśmę pomiędzy płytą bazową a windą panela czołowego.
    W tych radiach w zasadzie tylko to się uszkadza i takie są obiawy jak opisałeś.

0
  • #3 29 Cze 2005 23:39
    DarekGr1
    Poziom 10  

Czyli bez naprawy tego nie mam możliwości ściągnięcia panelu podczas upałów?
    Pozostaje tylko ściąganie panelu jak jest chłodno?
    Czy tak?

0
  • Pomocny post
    #4 29 Cze 2005 23:58
    gobio
    Poziom 24  

To że takie są obiawy jak jest ciepło czy zimno to raczej zbieg okoliczności
    Możliwe jest inne uszkodzenie ale to co napisałem jest najbardziej prawdopodobne.

0
  • #5 30 Cze 2005 00:16
    DarekGr1
    Poziom 10  

Dziękuje bardzo za szybką odpowiedź i za pomoc.
    Postaram się oddać radio do serwisu najszybciej jak dam rade.

Pozdrawiam.

0
  • #6 08 Wrz 2008 15:33
    daniel-dandi
    Poziom 1  

Witam. Mam identyczny problem z tym radyjkiem dlatego jestem ciekawy jak porawdziłeś sobie z tym problemem. Czy udało Ci się je naprawic?? Mam jeszcze jeden problem w tym radyjku ale nie wiem czy jest możliwość naprawienia tego :/ Na wyświetlaczu pokazuja mi sie błędy, w różnych miejscach jakieś kreski, pukty itp. Czy to znaczy że wyświetlacz jets juz na wyczerpaniu czy jest możliwość jeszcze naprawienia tego ??

I mam jeszcze prośbę- jak w tym radiu ustawia się zegarek bo nie mam instrukcji od niego a samodzielnie nie mogę znaleźć.

Z góry dziękuje za wszystkie pomocne odpowiedzi

0
  Szukaj w 5mln produktów