Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nescafe Dolce Gusto Mini mie

milenkaaa1988 02 Jun 2016 14:07 3117 4
 • #1
  milenkaaa1988
  Level 2  
  witam, mam problem ze swoim DG. Nakręciłam filmik, żeby było wszystko bardziej zrozumiale. otóż włączam ekspres, po jakimś czasie załącza się zielona dioda (kiedyś trwało to szybciej), naciskam czy raczej przesuwam ta wystająca cześć aby zrobić kawę i zaczyna lecieć woda, dosłownie troszkę i po chwili ´´´bolczyk´´ odskakuje a aparat się wyłącza. włączam z powrotem, natychmiast zapala się zielona dioda gotowości i znowu to samo. po kilku razach dioda czerwona miga bardzo długo zanim zapali się zielona. to samo z woda zimna, z tym, ze wody zimnej leci dużo więcej (widać na filmiku), ale aparat się wyłącza po jakimś czasie. miał ktoś tez tak? może ktoś może pomoc, czy od razu oddać ekspres na gwarancje, z gory dzięki za pomoc.

  tutaj jest filmik
  https://filmy.elektroda.pl/57_1464868947.mp4[/film]

 • Helpful post
  #2
  User removed account
  User removed account  
 • Helpful post
  #3
  nioop

  Home appliances specialist
  Na pewno coś uległo uszkodzeniu tu nie ma co..
  Osobiście obstawiam albo przepływomierz albo płytkę elektroniczną..
  Jeżeli jest gwarancja to bez wahania radzę go oddać..
 • Helpful post
  #4
  Doradca.NESCAFE.
  Level 11  
  milenkaaa1988, opisana przez Ciebie sytuacja wskazuje na niedrożność przewodów, którymi woda przepływa przez ekspres, w skutek czego ekspres sam się wyłącza. Zalecamy odkamienienie urządzenia oraz przeczyszczenie igły przekłuwającej kapsuły. Jeśli mimo to woda nie będzie wypływała z ekspresu zwartym strumieniem, nie da się rozwiązać problemu bez pomocy serwisu.

  Doradca.NESCAFÉ.
  ---
  Doradca NESCAFÉ udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z produktami NESCAFÉ i NESCAFÉ Dolce Gusto. Zapraszam do dyskusji lub bezpośredniego kontaktu.
 • #5
  milenkaaa1988
  Level 2  
  igle przeczyściłam i nic nie pomogło. ekspres ma dopiero 3 miesiące, a słyszałam, ze dopiero po 3 miesiącach się go odkamienia, a wiec jutro pójdę go oddać na gwarancje. dodam tylko, ze na dzień dzisiejszy caly czas miga czerwona lampka... ehh, dam znać jak będę cos wiedziała, może komuś się przyda ta informacja