Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Lenovo A7600 gubi wifi.

02 Cze 2016 22:08 1731 6
  • Poziom 4  
    Cześć. Mam problem w moim tablecie od jego zakupu mianowicie:
    Włączyłem tablet, połączyłem się z wifi i zacząłem przeglądać internet. Po ok. 5min przeglądania internetu wyskoczyło, że nie mam internetu. Popatrzyłem czy wifi jest włączone i czy było połączone z moją siecią domową i wszystko było ok. Pomyślałem, że nie ma internetu w ogóle bo jakieś problemy u dostawcy, ale internet na komputerze i telefonie był. Dopiero jak wyłączyłem wifi i włączyłem na nowo, to internet wrócił ale znowu za 5 min to samo - brak internetu i znowu trzeba zrobić reset wifi i tak w kółko się dzieje; co 5min urywa wifi i tylko wyłączenie i włączenie wifi przywraca internet na te ok 5min.
    Co to może być?
    Z góry dzięki :)
  • Poziom 33  
    Tryb sieci wi-fi b/g/n mix?
    Na innych urządzeniach to samo?
  • Poziom 4  
    Jak sprawdzic ten tryb sieci? I na innych urządzeniach sie tak niedzieje tylko na tablecie
  • Poziom 33  
    Okej to wystarczy. Zapomnij sieć i dodaj od nowa. Jeśli nie pomoże zgraj dane i zrób reset fabryczny.
  • Poziom 4  
    Na nowo połączyłem się z siecią i dalej to samo zrobiłem ustawienia fabryczne i znowu to samo :(
  • Poziom 12  
    Jaka wersja androida - 4.2.2 ?
  • Poziom 37  
    A resetowałeś RUTER może on rozłącza tablet do rutera łączysz się przez WPS ? Na jakim kanale masz wi-fi