Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat B5 FL - Brak zasilania na pompie paliwa

03 Cze 2016 01:11 6336 3
  • Poziom 8  
    Witam, na starcie przyznam: Tak wiem że temat jest podobny właściwie to chyba nawet dwa znalazłem, niestety nie mogę odgrzać kotleta bo są one zamknięte, jedyna różnica polega na tym że nie ma w nich rozwiązania mojego problemu:
    Passat 3BG 2.0 115KM Automat, dosłownie po powrocie ze sklepu odmówił posłuszeństwa (kręci,ale nie odpala). Po scholowaniu pod dom znajomy podłączył małe urządzenie wielkości tableta, stwierdził że ma błąd immobilizera jednak po skasowaniu nic się nie zmieniło a sama kontrolka gaśnie. Podłączyłem pompę paliwa na krótko i samochód odpalił, czyli gdzieś nie ma prądu na przewodzie od pompy, pytanie czy jest to wina jakiegoś przekaźnika np 372, którego u mnie nie ma lub nie mam pojęcia gdzie on powinien być, czy może faktycznie immo nie daje sygnału na pompę?
  • Poziom 34  
    Niech sprawdzi jeszcze raz bo skasował pewnie błąd ale przy próbie odpalenia problem powrócił i znowu błąd się pojawił.
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Gdyby to było immo to byś nie odpalił nawet po podaniu zasilania na pompę.
    VW Passat B5 FL - Brak zasilania na pompie paliwa
    Dolny rząd, 4 od lewej.
  • Poziom 8  
    Wyjąłem przekaźnik 409 - wydawał się ok, ale trochę przetarłem styki papierem i włożyłem go do skrzynki i samochód odpalał normalnie na zimno jak i na rozgrzanym silniku, ale tylko dwa dni... trzeciego dnia przestał i teraz odpala na 2-5s aż zdławi się na obrotach i gaśnie.