Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Lark Ultimate 7i WIN - klawisze wywołujące recovery/tryb serwisowy. Brak hasła.

samsepiszpopolsku 04 Jun 2016 14:32 6285 2
    samsepiszpopolsku
    Level 2  
    Hej.

Poproszono mnie, żebym 'coś' zrobił z tym tabletem - chodzi o to, że zapomniano hasła.
    Więc próbowałem wgrać win 8 z media creation tool, ale tablet nie widzi klawiatury ani myszy/nie działa dotyk (używam zwykłej pojedynczej przejściówki, nie huba na zasilaniu) i nie mogę z tego powodu zacząć instalacji z Flash USB.
    Chciałbym zrobić hard reset, ale nie potrafię uruchomić tego urządzenia w ten sposób. Wszystkie przyciski funkcjonalne tabletu wywołują bios tak samo jak trzymanie ESC na podłączonej klawiaturze przy uruchamianiu.
    Co zrobić, żeby wywołać to:
    Lark Ultimate 7i WIN - klawisze wywołujące recovery/tryb serwisowy. Brak hasła.
  • Helpful post
    dajdyche
    Level 1  
    Kiedys jak mialem pierwszego tableta z tego modelu recovery moglem wywolac przez nacisniecie trzech przyciskow jednoczesnie tj. power oraz volume +i-.
    Tamten padl i dostalem nowy po wczesniejszej reklamacji w sklepie.Gdy teraz probuje wejsc w recowery pokazuje sie bialy napis na czarnym tle:
    Enter Img Dnx mode.
    Waiting for fastboot command...

i uruchamia sie ponownie winda...

Prawdopodobnie serwis wylaczyl z poziomu biosu opcje wywolania menu recovery tego tabletu...

Z tego co wyczytalem na forach musze miec huba usb z osobnym zasilaniem i sprobowac wejsc za pomoca klawiatury w ustawienia biosu tego tabletu...

Narazie nie mam czasu by do tego podejsc a zapomnialem hasla do windy...
    samsepiszpopolsku
    Level 2  
    Nie rozwiązałem, poddałem się i do dzisiaj zbiera kurz na półce.