Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Arriva Combo - Różnice 153 a 253

zdzisiu90 05 Jun 2016 10:19 1725 6
    zdzisiu90
    Pupil
    W cenie jest 100 zł czym one się różnią? Czy do obu można dokupić kartę sieciową pc wifi za 10 zł i będą działać bez podpinania kabla lan czy jednak trzeba adapter dedykowany za 35 zł. Czy small2big wyświetla obraz smartfona czy tylko zdjęcia i klipy?
    User removed account
    User removed account  
    zdzisiu90
    Pupil
    Nie widzę zadnych ale jestem poczarkujacy w temacie. A po co komus tuner kablowy skoro kablowki daja swoje tunery czy kablowki wysylaja sygnal cyfrowy i to gdyby jakis crt nie obslugiwal to po to jest?

Dodano po 1 [godziny] 53 [minuty]:

Mam w domu 2 tv crt w 2 pokojach. Mam tez kabel sat, kabel od naziemnej plus kabel od internetu z wifi.r Czy moge odbierac w tych 2 pokojach np tvp 1 i polsat jednoxześnie czyli mulriroom oraz na obu wyświetlać ekran smartfona kupując tylko 1 dekoder arriva combo i jaki najtańszy z ich da radę to wykonać? Czy sytuację poprawiłby kabel z sygnałem tv kablowe
    j od upc? Rozumiem że muszę dokupić wifi usb do dekodera oraz rozdzielacz scart z długim kablem scart przewierconym przez ścianę.
    User removed account
    User removed account  
    simhak
    Moderator of SAT
    Strasznie chaotycznie to opisujesz.
    Jeśli obydwa telewizory crt to obydwa potrzebują dekodera dla siebie, obydwa dekodery satelitarne, obydwa naziemne, obydwa kablowe albo jeden rodzaj przy jednym a drugi rodzaj dekodera przy drugim telewizorze.
    Od rodzaju wybranych dekoderów zależy budowa instalacji antenowej badź podłączenie do instalacji kablowej ( wspominasz coś o UPC) .
    Obydwa naziemne- jedna antena, rozdzielacz i dwa dekodery DVB-T.
    Obydwa satelitarne- jedna antena satelitarna, konwerter conajmniej TWIN i dwa dekodery. W każdym dekoderze karta fostępu do wybranej platformy albo wykupiona badź uruchomiona usługa multiroom.
    Obydwa kablowe - dwa dekodery od operatora podłączone do instalacji WYKONANEJ PRZEZ MONTERA.

Natomiast osobną sprawą jest owe wyświetlanie zawartości telefonu na telewizorach: co dokładnie chcesz wyświetlać?
    Filmy, zdjęcia, chcesz słuchać muzyki na telewizorze?
    Bo nie sądzę, że chcesz oglądać pulpit telefonu.
    Większość wyżej wymienionych czynności potrafi z powodzeniem wykonać niemal każdy dekoder DVB-T bez konieczności podłączenia telefonu.
    zdzisiu90
    Pupil
    Chcę właśnie pulpit telefonu oglądaćna tv bez opóźnienia i po www serfować patrząc na tv. To uprośćmy że nie mam kablowej. Chcę w 2 pokojach oglądać bezpłatną naziemną tvp1 tvp2 polsat i tvn. A minimum w 1 pokoju bezpłatne zagraniczne satelitarne z hot bird 13 E. Czy też potrzebuję 2 dekoderów i multiroom odnosi się do takiej sytuacji? Co z funkcją small2big? Tylko na 1 tv będzie można ją wykonać z 1 dekoderem ferguson arriva combo?
    User removed account
    User removed account