Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Arriva Combo - Różnice 153 a 253

zdzisiu90 05 Jun 2016 10:19 1725 6
 • #1
  zdzisiu90
  Pupil
  W cenie jest 100 zł czym one się różnią? Czy do obu można dokupić kartę sieciową pc wifi za 10 zł i będą działać bez podpinania kabla lan czy jednak trzeba adapter dedykowany za 35 zł. Czy small2big wyświetla obraz smartfona czy tylko zdjęcia i klipy?
 • #2
  User removed account
  User removed account  
 • #3
  zdzisiu90
  Pupil
  Nie widzę zadnych ale jestem poczarkujacy w temacie. A po co komus tuner kablowy skoro kablowki daja swoje tunery czy kablowki wysylaja sygnal cyfrowy i to gdyby jakis crt nie obslugiwal to po to jest?

  Dodano po 1 [godziny] 53 [minuty]:

  Mam w domu 2 tv crt w 2 pokojach. Mam tez kabel sat, kabel od naziemnej plus kabel od internetu z wifi.r Czy moge odbierac w tych 2 pokojach np tvp 1 i polsat jednoxześnie czyli mulriroom oraz na obu wyświetlać ekran smartfona kupując tylko 1 dekoder arriva combo i jaki najtańszy z ich da radę to wykonać? Czy sytuację poprawiłby kabel z sygnałem tv kablowe
  j od upc? Rozumiem że muszę dokupić wifi usb do dekodera oraz rozdzielacz scart z długim kablem scart przewierconym przez ścianę.
 • #4
  User removed account
  User removed account  
 • #5
  simhak
  Moderator of SAT
  Strasznie chaotycznie to opisujesz.
  Jeśli obydwa telewizory crt to obydwa potrzebują dekodera dla siebie, obydwa dekodery satelitarne, obydwa naziemne, obydwa kablowe albo jeden rodzaj przy jednym a drugi rodzaj dekodera przy drugim telewizorze.
  Od rodzaju wybranych dekoderów zależy budowa instalacji antenowej badź podłączenie do instalacji kablowej ( wspominasz coś o UPC) .
  Obydwa naziemne- jedna antena, rozdzielacz i dwa dekodery DVB-T.
  Obydwa satelitarne- jedna antena satelitarna, konwerter conajmniej TWIN i dwa dekodery. W każdym dekoderze karta fostępu do wybranej platformy albo wykupiona badź uruchomiona usługa multiroom.
  Obydwa kablowe - dwa dekodery od operatora podłączone do instalacji WYKONANEJ PRZEZ MONTERA.

  Natomiast osobną sprawą jest owe wyświetlanie zawartości telefonu na telewizorach: co dokładnie chcesz wyświetlać?
  Filmy, zdjęcia, chcesz słuchać muzyki na telewizorze?
  Bo nie sądzę, że chcesz oglądać pulpit telefonu.
  Większość wyżej wymienionych czynności potrafi z powodzeniem wykonać niemal każdy dekoder DVB-T bez konieczności podłączenia telefonu.
 • #6
  zdzisiu90
  Pupil
  Chcę właśnie pulpit telefonu oglądaćna tv bez opóźnienia i po www serfować patrząc na tv. To uprośćmy że nie mam kablowej. Chcę w 2 pokojach oglądać bezpłatną naziemną tvp1 tvp2 polsat i tvn. A minimum w 1 pokoju bezpłatne zagraniczne satelitarne z hot bird 13 E. Czy też potrzebuję 2 dekoderów i multiroom odnosi się do takiej sytuacji? Co z funkcją small2big? Tylko na 1 tv będzie można ją wykonać z 1 dekoderem ferguson arriva combo?
 • #7
  User removed account
  User removed account