logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Alarm magicar + centralny audi 80

Danieloos 30 Cze 2005 11:27 2654 9
REKLAMA
  • #1 1617985
    Danieloos
    Poziom 25  
    Witam wiem ze w audi centralny zamek pneumatyczny jest sterowany na jednym przewodzie na zmiane +, i -, moje pytanie czy jest mozliwość z tego alarmu uzyskanie sterowania na zmiane + i - zeby nie dokładać zadnych przekazników.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 1620289
    wloc
    Poziom 34  
    tak mozna jak to napisze ci jutro bo niepamietam kolorow
  • REKLAMA
  • #3 1628494
    SKRZYNIA
    Poziom 23  
    witam

    kolego wloc ten sam problem mam z Magicar 440 -sterowanie jednoprzewodowe naprzemiennie +/-
    prosze o podeslanie kolorkow

    pozdrawiam
  • #4 1629914
    wloc
    Poziom 34  
    przecinamy przewod sterujacy a pozniej laczymy w np sposob pomaranczowy do plusa niebieski wyjscie do drzwi kierowcy bialy laczymy z zielonym rozowy do masy czarny wyjscie w kierunku pompy trzeba pamietac aby niepomylic wyjscia na drzwi z wyjsciem na pompe bo mozna uszkodzic sterowanie w drzwiach
  • REKLAMA
  • #5 1629941
    slawekBB
    Poziom 12  
    Witam!

    Generalnie nie ma problemu z podłaczeniem do audi. Osobiście to ćwiczyłem na mojej 100. W tym alarmie masz zamontowane przekaźniki sterujące (2szt) centralnym. Wystarczy podłaczyć te przekaźniki (zamykanie - otwieranie +, chyba że jest na odwrót) i masz problem z głowy. Nie ma możliwości aby jednocześnie zadziałały dwa przekażniki jednocześnie więc wyjscie sterowania mozesz normalnie złaczyć razem. Gdzieś posiadam schemat podłaczenia jak znajde to podeśle.

    Dodano po 12 [minuty]:

    No i znalazlem schemacik - proszę bardzo
  • REKLAMA
  • #6 1630527
    SKRZYNIA
    Poziom 23  
    Kolego wolc jesli zle zrozumialme to popraw mnie-przecinam przewod na ktorym pojawia sie naprzemiennie +/- do sterowanie a nastepnie pomaranczowy do +12V, niebieski to czesci przecietej ktora idzie do drzwi kierowcy, bialy rozowy zielony lacze razem i do masy, natomiast czarny do czesci przecietej ktora idzie do pompy do bagaznika tak??

    dziekuje i pozdrawiam!!
  • #7 1631488
    wloc
    Poziom 34  
    bialy z rozowym razem ale nie do masy do masy rozowy pozostala czesc tak jak opisales
  • #8 1632163
    SKRZYNIA
    Poziom 23  
    Kolego wolc poglubilem sie z tym wszystkim teraz czy moglbys rozpisac to jeszcze raz ale dokladniej ?? co to znaczy rozowy z bialym razem ale nie do masy, do masy rozowy??

    ppozdrawiam!!
  • #9 1632603
    wloc
    Poziom 34  
    masz racje ja teraz zle opisale a wiec tak pomaranczowy do plusa na stale
    niebieski do stycznika w drzwiach
    bialy laczy sie z zielonym
    rozowy do masy na stale
    czarny wyjscie do pompy
    chyba teraz sie zrozumiemy jesli nadal nie to ci podesle rozrysowane tylko podaj adres e-mail
  • #10 1633079
    SKRZYNIA
    Poziom 23  
    Dziekuje teraz juz wszystko rozumie jak najbardziej, ale pomimo tego jesli masz schemat to poprosze-Skrzyniaa(_at_)interia.pl

    pozdrawiam!!
REKLAMA